Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2 na QuakeCon

Rafał Dziduch
2010/08/02 12:12
0
0

Byli twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2, Jason West i Vincent Zampella potwierdzili swoją obecność na QuakeCon. Wezmą udział w panelu zatytułowanym "Jak stworzyć blockbustera".

Jason West i Vincent Zampella całkiem słusznie kojarzeni z niebywałym sukcesem Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawią się podczas konferencji QuakeCon. Odbędzie się ona w Hilton Anatole Hotel w Dallas, w Texasie i potrwa od 12 do 15 sierpnia. Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2 na QuakeCon

Będzie to pierwsze wspólne, publiczne wystąpienie Westa i Zampelli od czasu dyskusyjnego wyrzucenia ich z Activision. Twórcy wezmą udział w panelu zatytułowanym "Jak stworzyć blockbustera". Nie jest jeszcze wiadome, czy obaj panowie zamierzają poinformować publiczność o pierwszej grze, jaką przygotowują dla nowo założonej firmy Respawn Entertainment. Wiadomo za to, że podczas panelu głos zabiorą także m.in. Tim Willits z id Software, Todd Howard z Bethesdy oraz kultowe postacie przemysłu gier John Carmack i Richard Garriott.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!