W Kingdom Hearts 3 zagoszczą postacie z dzieł Pixara

Olga Rynkowska
2010/06/23 23:33
0
0

W kinach króluje Toy Story 3, zapowiedziano Monsters, Inc. 2, a Tetsuya Nomura obiecuje postacie ze studia Pixar w najnowszej odsłonie serii Kingdom Hearts.

Tegoroczne targi E3 pełne były niespodzianek dla fanów magicznego świata Sory, Donalda i Goofiego. Najpierw zapowiedziano remake Kingdom Hearts Re:coded (które dotychczas pojawiało się w odcinkach na japońskich telefonach komórkowych) dla Nintendo DS, później wynurzyły się rewelacje o projekcie, który otrzymał roboczą nazwę Kingdom Hearts 3D. Teraz mam dla was kolejną, dobrą wiadomość. Jak przyznaje sam ojciec pozycji, Tetsuya Nomura, jest duża szansa, że w najnowszej, dużej odsłonie serii spotkamy się z postaciami stworzonymi przez studio Pixar.

W Kingdom Hearts 3 zagoszczą postacie z dzieł Pixara

GramTV przedstawia:

Wiem, że fani chcieliby zobaczyć w naszej produkcji postacie stworzone przez studio Pixar. Zrobię wszystko co mogę, aby tak się stało. Być może pewnego dnia Pixar pojawi się w serii Kingdom Hearts.

Zapowiedź Kingdom Hearts 3 pojawiła się wraz z premierą Kingdom Hearts II. Wtedy to posiadacze Kingdom Hearts 2 Final Mix +, czyli specjalnej edycji "dwójeczki", zaraz po pokonaniu ostatniego bossa mogli nacieszy oczy filmikiem, który wskazywał na tematykę części trzeciej, czyli wielką bitwę dobra ze złem. Kolejną przesłanką, że Square Enix faktycznie pracuje nad grą był wywiad Tetsuyi Nomury dla magazynu Famitsu udzielony w lutym tego roku. Nie wiadomo jednak kiedy wyjdzie i na jakich konsolach będzie nam dane grać. Być może dowiemy się tego na Tokio Game Show.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!