Men of War: Assault Squad zapowiedziane

Adam "Harpen" Berlik
2010/05/27 13:58
0
0

Mamy dobrą wiadomość dla fanów strategii czasu rzeczywistego, którzy spędzili miło czas z poprzednimi grami z serii Men of War. Właśnie ujawniono, że powstaje jej kolejna część, Men of War: Assault Squad (Oddział Szturmowy).

Men of War: Assault Squad zapowiedziane

Akcja gry Men of War: Assault Squad (Oddział Szturmowy), podobnie jak poprzednich odsłon cyklu, rozgrywa się w realiach II wojny światowej. Ten samodzielny dodatek skupia się na nowościach dla opcji rozgrywki wieloosobowej. Gracze otrzymają możliwość pokierowania pięcioma nacjami (Rosją, Niemcami, Stanami Zjednoczonymi, Zjednoczonym Królestwem i Japonią) w trybie kooperacji. Oczywiście nie zabraknie nowych jednostek i wyposażenia charakterystycznego dla wyżej wymienionych armii, jak również nowych map.

Na tym jednak nie koniec nowości. Autorzy zapowiedzieli, że do dyspozycji graczy zostanie oddana możliwość kierowania jednostkami za pomocą klawiszy kierunkowych – wcześniej sterowaliśmy naszymi podopiecznymi poprzez system point and click (wskaż i kliknij – dokładnie tak, jak w grach przygodowych).

GramTV przedstawia:

Men of War: Assault Squad (Oddział Szturmowy) trafi do sklepów jeszcze w tym roku wyłącznie na PC. Grę wyda w naszym kraju Cenega.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!