Quantum Theory zaskoczy co-opem?

Patryk Purczyński
2010/05/08 18:09
0
0

Będziecie zaskoczeni Quantum Theory, zwłaszcza, jeśli podejdziecie do niego jak do zwyczajnego FPS-a - zapowiada szef Tecmo Koei, Yoshiki Sugiyama.

Jeśli zawierzyć słowom Yoishikiego Sugiyamy, jedynym elementem wspólnym Quantum Theory i serii Gears of War jest postapokaliptyczny świat, stanowiący podstawę działań. "Można dostrzec podobieństwa między stylami tych światów, zamieszkałych przez twardych wojowników, ale to kooperacja między dwoma głównymi bohaterami czyni z tej gry coś wyjątkowego" - zapewnia szef Tecmo Koei. Quantum Theory zaskoczy co-opem?

Jak mówi, gracz będzie musiał fizycznie manipulować swoim niezwykle zwinnym partnerem, a jednocześnie samemu nacierać na wroga. Takie ujęcie rozgrywki stworzy jego zdaniem zupełnie nowy i interesujący rodzaj dynamiki. "Do tego pole bitwy wciąż się zmienia" - dodaje.

"Jeśli gracze twierdzą, że wiedzą co na nich czeka, jeśli wnioskują, że Quantum Theory będzie tylko kolejnym shooterem, będą zaskoczeni" - konkluduje Sugiyama. Grze nie udało się zadebiutować w marcu. Nowym terminem wydania jest tegoroczne lato, a platformy docelowe to Xbox 360 i PS3.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!