Część 1 - gram.pl
- R700 pojawią się w czerwcu tego roku - nowe, szybsze, lepsze, droższe - czyli normalka.
- Władze Hamburga chcą wyłączenia konsol w sklepach - w obronie moralności i wszystkiego co święte i dobre, ugh.
- Mafia II oficjalnie na PeCetach, Xboksie 360 i PS3 - miłośnicy PC mogą przynajmniej tym razem nie wypłakiwać hektolitrów łez.
- GTA IV - pierwsza recenzja, kolejne szczegóły! Uwaga na spojlery! - zgadnijcie jaka ocena.
- Dodatek do Gothica 3 w drodze - kandydat do tytułu najbardziej zabugowanego dodatku roku?
- Kod źródłowy EVE Online w sieci - komentarz CCP - czyli próba wyjścia z twarzą z bardzo trudnej sytuacji. Jak skuteczna? Oceńcie sami.
- 100-milionowa marka The Sims - a przecież nikt tego nie kupuje...
- Pierwszy pokaz Mass Effect na wschód od Odry - zobacz wideo! - przygotowania do jednej z największych PeCetowych premier tego roku.
- "Przyjazny przypominacz": TrackMania NF od dziś za darmo do ściągnięcia - dobre i za darmo? Szkoda odpuścić.
- Wymagania Mass Effect na PC znane! - chyba nie jest najgorzej. Przy okazji sztandarowy flejm pt. "PC są lepsze od konsol", zupełnie gratis!
- GTA IV największą premierą wszech czasów? - możliwe, bardzo możliwe...
- "Ochy" i "achy" Microsoftu nad podwojoną sprzedażą Xboksa w Europie - trudno się dziwić ich radości, poczekamy i zobaczymy co będzie po premierze MGS-a 4.
- Fallout 3 - słów Hinesa kilka - temat zdecydowanie wart uwagi.
- Premiera wersji rozszerzonej Wiedźmina przesunięta - niestety, ale gracze mają na tym skorzystać.