StarCraft 2 z aktualizacją na 10. rocznicę premiery. Pora na StarCraft 3?

LM
2020/07/24 10:35
3
0

StarCraft 2: Wings of Liberty trafiło na rynek w lipcu 2010 roku. Tytuł ogracie za darmo na Battle.net, a w środku szczegóły nowej aktualizacji.

StarCraft 2 z aktualizacją na 10. rocznicę premiery. Pora na StarCraft 3?

Nawet jeśli wydaje się Wam, że premiera StarCraft 2: Wings of Liberty ukazało się stosunkowo niedawno, to już za kilka dni – 27 lipca – strategia będzie świętować pierwszą dekadę od rynkowej premiery. Z tej okazji Blizzard postanowił wypuścić na serwery testowe Battle.net najnowszą, opatrzoną numerem 5.0 aktualizację produkcji. Ta jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z kampanii niestandardowych, a przy okazji wprowadza zupełnie nowe osiągnięcia dla Wings of Liberty, Heart of the Swarm, Legacy of the Void i Nova Covert Ops. Te ostatnie dostępne nawet dla poziomu normalnego, ale twórcy przekonują, że wyzwania da się ukończyć w bólach nawet na brutalnym. Więcej o PST 5.0 w StarCraft 2 znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Okrągła rocznica to też świetny pretekst, by zastanowić się, gdzie tak właściwie zmierza marka Blizzarda. Trudno nie zauważyć, że nawet w ostatnich latach sporo działo się wokół samego StarCrafta, ale jak dotąd nie pojawiła się żadna wzmianka o planach na kontynuację cyklu. Zamiast tego otrzymaliśmy StarCraft Remastered, które wypadło całkiem nieźle, w porównaniu z WarCraft 3 Reforged.

Jeśli StarCraft 3, to jaki? A może podobnie jak wielu fanów marek Blizzarda uważacie, że dzisiejszy Blizzard nie powinien mierzyć się z dokonaniami Blizzarda sprzed dekady? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarze
3
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
24/07/2020 17:14

Starcraft 3 wywróciłby wszystko co znane do góry nogami.

 Terranie się zjednoczyli i rozwinęli technologicznie dzięki protosom.

 Zergi przeszły ewolucje i stały się inteligentne.

 Protosi zyskali potężny statek i zdolność podboju całego kosmosu.

 Jeśli nie dodaliby 4 strony konfliktu to jedynym powodem do wojny byłoby prowadzenie nieskończonej wojny bo fabularnie to całość już domknęli.

wolff01
Gramowicz
24/07/2020 12:15

Nie wierzę w Starcrafta 3, a nawet jeśli... to nie chce tego widzieć.

Usunięty
Gramowicz
24/07/2020 12:07

Blizzard obecnie ciężko pracuje nad dodawaniem poprawnie politycznych elementów do najnowszego dodatku do World Of Warcraft też firmy już nie ma.
Trwa Wczytywanie