Mercenaries 2 na PS2 również prawdziwym sequelem

Renor Mirshann
2008/04/18 08:19
7
0

Studio Pandemic zapewniło, że gra Mercenaries 2: World in Flames będzie reprezentować najwyższą jakość na każdej platformie, na jaką zostanie wydana - również na PS2. Co prawda w porównaniu do wersji na PC, PS3 i X360 znajdzie się sporo różnic, ale tytuł na "czarnulkę" również bez problemu ma zasłużyć na miano pełnoprawnej kontynuacji.

Cameron Brown, jeden z twórców gry Mercenaries 2 ze studia Pandemic, zapewnił w niedawnym wywiadzie dla Eurogamera o wysokiej jakości wersji na konsolę PlayStation 2. Jeśli wierzyć jego słowom, to ciągle grający na starej, dobrej "czarnulce" nie mają się o co martwić. "To pełnoprawny sequel, opracowywany przez nasz oddzielny zespół" - powiedział. Mercenaries 2 na PS2 również prawdziwym sequelem

Wersja na PS2 będzie się oczywiście "nieco" różnić od edycji na komputery osobiste i konsole obecnej generacji - m.in. jakością grafiki oraz brakiem trybu co-op. Pandemic zmieniło również większość jej misji, dostosowując rozgrywkę do możliwości starszego sprzętu Sony. Przebieg fabuły i postacie pozostały jednak takie same, jak u current-genów. Można również spodziewać się, że radość z wysadzania wszystkiego dookoła będzie stać na podobnym poziomie niezależnie od platformy.

Gra Mercenaries 2: World in Flames zostanie wydana w wersjach na PC, PS3, PS2 i Xboksa 360. W Ameryce Północnej pojawi się 31 sierpnia, natomiast Europa poczeka na nią kilka dni dłużej - do piątego września.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
18/04/2008 15:14

Ciesze sie że jeszcze wychodzą gry na tą konsolę ;]O pierwszej części Mercenaries słyszałem dużo dobrych rzeczy, i oby dwójka była jeszcze lepsza, a na pewno ją kupie ;]

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 15:07

"brakiem trybu co-op."Że co?! Bez coopa przy jednej konsoli?! To jest zbrodnia! ;<

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 13:13

Dobra decyzja ze strony twórców.Playstation 2 ma naprawdę bardzo dużo osób, tak więc wydawania Mercenaries 2 na tą właśnie platformę jest dobrą decyzją. To, że grafika będzie gorsza można było się spodziewać, bo w końcu PS2 ma już 8 lat :)




Trwa Wczytywanie