Second Extinction

Premiera:
20.10.2022
Platforma:

O grze

Second Extinction to pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na rozgrywkę w trybie kooperacji dla maksymalnie trzech graczy. Za stworzenie produkcji odpowiada Systemic Reaction, czyli wewnętrzna firma należąca do Avalanche Studios (autorzy Just Cause).

Naszym zadaniem w Second Extinction jest rozprawienie się ze zmutowanymi dinozaurami (np. rażące prądem welociraptory czy gigantyczne tyranozaury), które zaatakowały Ziemię. Prehistoryczne gady doprowadziły do niemal całkowitego zniszczenia ludzkości. Ci, którym udało się przetrwać, uciekli w kosmos, ale specjalnie wyszkoleni żołnierze powrócili na naszą planetę, by przywrócić dawny porządek.

Second Extinction zostało skonstruowane tak, by wszyscy chętni mogli rozgrywać krótkie i dynamiczne misje. Gra oddaje do dyspozycji unikatowych bohaterów dysponujących różnymi rodzajami broni i umiejętnościami, które okażą się niezwykle przydatne w trakcie starć z przerażającymi wrogami.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10 64 bit, procesor Intel Core i5-3570 lub AMD Ryzen 3 1300X, 12 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 280 (3 GB VRAM), 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym