Kinect Star Wars

Producent: Microsoft Wydawca: Microsoft Polska Premiera: 5.4.2012 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Kinect Star Wars (edycja premierowa), Kinect Star Wars (Classics 69)

Kinect Star Wars to gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która wykorzystuje sensora Kinect. Za stworzenie tej produkcji odpowiada firma LucasArts, która ma na swoim koncie m.in. takie tytuły, jak Star Wars: The Force Unleashed czy Star Wars: Republic Commando.


W grze Kinect Star Wars mamy okazję wcielić się w jednego z rycerzy Jedi i wziąć udział w wielu misjach umiejscowionych w świecie Star Wars. Esencję rozgrywki stanowi walka z napotkanymi przeciwnikami przy użyciu miecza świetlnego. W trakcie zabawy spotkamy także sojuszników, czyli bohaterów doskonale znanych fanom Gwiezdnych Wojen.Kinect Star Wars

Artykuł: W co zaGRAMy w kwietniu - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
19

Najważniejszą, dla nas Polaków, premierą kwietnia będzie Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 w Edycji Rozszerzonej, która trafi również na PC w formie darmowej aktualizacji. Jakie gry jeszcze ukażą się w tym miesiącu?