Halo Wars

Producent: Ensemble Studios Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 26.2.2009 Gatunek: strategia, czas rzeczywisty, sci-fi Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Halo Wars (edycja premierowa)

Halo Wars to gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w legendarnym wszechświecie Halo. Stań na czele znanych już graczom oraz nowych oddziałów armii UNSC i poprowadź je na pierwszą bitwę z siłami Przymierza — kosmitami chcącymi zetrzeć rodzaj ludzki z powierzchni ziemi. Dowiedz się, jak wyglądały początki wszechświata Halo i co działo się przed rozpoczęciem pierwszej gry z serii Halo.Halo Wars

Microsoft wciąż chce filmu na podstawie Halo

Łukasz Odziewa
2

Jak to możliwe, że seria taka jak Halo nie doczekała się jeszcze swojego filmu w kinach? Tym bardziej, że pojawiały się już plotki na temat scenariusza filmu, którego reżyserią miałby zająć się sam Peter Jackson.

Bungie: Reach najlepszym Halo jakie zrobiliśmy

Adam Bednarek
5

Halo Reach będzie ostatnią częścią robioną przez Bungie, więc nic dziwnego, że twórcy chcą się z serią godnie pożegnać. Brian Jarrard, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością, jest przekonany, że Reach to najlepsze Halo, jakie kiedykolwiek powstało.

Halo Legends już w lutym

Adam Wieczorek
5

Fani Halo z pewnością żyją już nadchodzącym w tym roku Halo: Reach. Jednak oczekiwanie na premierę będą mogli sobie umilić oglądaniem anime Halo Legends.

Single player w Halo Reach ukończony

Adam Wieczorek
4

Według Davida Ellisa z Bungie Halo: Reach można już przejść od początku do końca. Tym samym gotowa jest kampania dla pojedynczego gracza.

Trailer Halo Reach już jest

Łukasz Odziewa
11

Trailer jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów przyszłego roku pojawił się nareszcie w sieci. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie dostaniemy ładną grę z serii Halo.

Pierwsze materiały w Halo Waypoint

Adam Wieczorek
5

Jutro debiutuje usługa Halo Waypoint, która ma zmienić konsolę Xbox 360 w centrum wiadomości o Halo. Wiemy już, jakie materiały pojawią się tam w pierwszej kolejności.

Nowe informacje o Halo Waypoint

Adam Wieczorek
1

Zbliżająca się wielkimi krokami usługa Halo Waypoint będzie podzielona na dwie części. Pierwsza pełnić będzie funkcję informacyjną, druga natomiast podsumuje nasze osiągnięcia w grach z serii Halo.

Na czym polega fenomen Halo

Adam Wieczorek
23

Tydzień po premierze Halo 3: ODST ciągle wiele osób nie może zrozumieć popularności tego tytułu. O wypowiedź w tej sprawie poprosiliśmy animatorów sceny Halo w Polsce.

Ubranie na miarę Master Chiefa

Adam Wieczorek
20

Znany producent ubrań przygotował kolejny strój dla fanów Halo. Czy w stylowej bluzie z kapturem można się poczuć niczym Master Chief?

Capcom o możliwej współpracy z Bungie

Piotr Wiejak
1

Studio Bungie odwiedził niedawno sam Keiji Inafune z Capcomu, który ujawnił, że wspólny projekt tych dwóch firm - gdzieś w przyszłości - wcale nie jest niemożliwy.

Spielberg nakręci Halo

Adam Wieczorek
27

Po tym, jak z projektu Halo wycofał się Peter Jackson wydawało się, że możemy zapomnieć o ekranizacji przygód Master Chiefa. Teraz pojawiają się plotki, że producentem filmu miałby zostać Steven Spielberg.

Plotki o Halo 4

Adam Wieczorek
5

Nie ucichły jeszcze echa informacji, że Bungie kończy z serią Halo, a już pojawiają się spekulacje odnośnie Halo 4. Za jego produkcję miałoby odpowiadać studio Gearbox.

Peter Jackson nie pracuje już nad Halo Chronicles

Adam Wieczorek
5

Halo Chronicles w reżyserii Petera Jacksona miało być wielką próba wejścia Microsoftu do branży filmowej. Niestety po prawie trzech latach projekt zakończył swój żywot.

Halo Waypoint w szczegółach

Adam Wieczorek
4

Podczas konwentu Comic-Con ujawniono nowe szczegóły dotyczące projektu Halo Waypoint. W celu obsługi przedsięwzięcia Microsoft powołał specjalny oddział firmy nazwany 343 Industries.

Bungie kończy z Halo

Adam Wieczorek
23

Halo to dla Microsoft kura znosząca złote jaja. Wygląda jednak na to, że twórcy tego fenomenu zamierzają skupić się na innych produkcjach.

Nowe projekty w świecie Halo

Adam Wieczorek
16

Microsoft poinformował o dwóch nowych projektach związanych z uniwersum Halo. Pierwszy to seria anime Halo Legends, a drugi to hub w Xbox Live z informacjami o świecie gry.

Halo 3: ODST z częściowo otwartym światem

Piotr Wiejak
18

Studio Bungie ujawniło, że planowana na wrzesień gra Halo 3: ODST będzie mieć bardziej otwartą strukturę, niż poprzednie części serii. Developer zastanawia się też nad wykorzystaniem projektu Natal w Halo: Reach.

MS broni ceny Halo 3: ODST

Piotr Wiejak
27

Na początku zapewniano, że Halo 3: ODST - samodzielny dodatek do jednego z największych hitów na X360 - będzie sprzedawany w cenie niższej niż pełne wersje nowych gier. Teraz wiadomo, że tak nie będzie. Co na to MS?

Halo 3: ODST ze sporym zestawem map

Piotr Wiejak
15

Bungie potwierdziło, że w zestawie z grą Halo 3: ODST znajdą się 24 mapy do trybów multiplayer - z "podstawki", wszystkich wydanych później zestawów oraz trzy zupełnie nowe.