W co zaGRAMy w sierpniu 2022 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2022/07/31 17:00
3
0

Nowa część Saints Row, souls-like dla fanów Bloodborne, remake Destroy All Humans 2 i nie tylko – w sierpniu ciekawych premier z pewnością nie zabraknie!

South of the Circle

  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 3 sierpnia
  • producent: State of Play
  • wydawca: 11 bit studios

Jeśli tytuł South of the Circle nic wam nie mówi, to zacznijmy może od tego, że autorzy z niezależnego studia State of Play są laureatami nagrody BAFTA (Lumino City) i Apple Design Award (INKS), a także byli nominowani do nagrody BAFTA (KAMI 2). Nie bez powodu, bo opisywana produkcja jest już od jakiegoś czasu dostępna na smartfonach i tabletach z systemem operacyjnymi iOS, a “za chwilę” trafi na PC, Xboksy, PlayStation i Switcha.

South of the Circle porusza wiele istotnych tematów, ukazując historię traktującą o pogoni za karierą i prawdziwą miłością. Nasz bohater rozbija się samolotem na Antarktyce w czasie zimnej wojny. Starając się przetrwać wspomina swoją przeszłość, dzięki czemu poszczególne wydarzenia ukazane są zarówno w teraźniejszości, jak i przeszłości. Klasycznie dla tego typu narracyjnych przygodówek zabawa sprowadza się przede wszystkim do podejmowania istotnych decyzji.

Hard West II

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 4 sierpnia
  • producent: Ice Code Games
  • wydawca: Good Shepherd Entertainment

GramTV przedstawia:

Po siedmiu latach do sprzedaży trafi pełnoprawna kontynuacja strategii turowej z 2015 roku, czyli Hard West II od studia Ice Code Games (przypomnijmy, że “jedynkę” przygotowała firma CreativeForge Games. Akcja toczyć się będzie na Dzikim Zachodzie, gdzie wcielimy się w wyjątkowo niebezpiecznego przestępcę, który zorganizuje napad na nadjeżdżający Pociąg Widmo. Łupem naszego protagonista ma paść mnóstwo federalnego złota.

Hard West II nie będzie jednak grą, w której wspomniany protagonista dokona tak zuchwałego rabunku w pojedynkę, dlatego też wcześniej zrekrutuje grupę bandytów, by ci pomogli mu w wykonaniu zadania. Z czasem jednak okaże się, że na pokładzie owego pociągu czeka na naszą drużynę niespodzianka. Niekoniecznie pozytywna, bo członkowie ekipy rozpoczną wówczas dramatyczną walkę o przetrwanie.

Komentarze
3
Harpen
Redaktor
Autor
31/07/2022 20:40
turmalin napisał:

Dajecie clickbaitowy dekolt na miniatrurze artykułu, a w środku ani słowa o tym z której gry ten screen? To przypadkowy screen z internetu żeby było więcej kliknięć? Poproszę o wyższy standard dziennikarstwa.

To screen z remake'u Destroy All Humans 2 :)

turmalin
Gramowicz
31/07/2022 19:14

Dajecie clickbaitowy dekolt na miniatrurze artykułu, a w środku ani słowa o tym z której gry ten screen? To przypadkowy screen z internetu żeby było więcej kliknięć? Poproszę o wyższy standard dziennikarstwa.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
31/07/2022 18:04

Remaster Spider-mana na PC i Cult of the Lamb dla mnie interesujące.
Trwa Wczytywanie