W co zaGRAMy w lipcu 2024 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2024/06/29 17:00
3
0

Lipiec przyniesie między innymi debiut nowej gry twórców Genshin Impact, klimatycznej przygódówki w dystopijnym świecie czy też darmowego RTS-a studia założonego przez twórców Warcrafta III i Starcrafta II.

Final Fantasy XIV: Dawntrail

Final Fantasy XIV: Dawntrail, W co zaGRAMy w lipcu 2024 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S
  • data premiery: 2 lipca
  • producent: Square Enix
  • wydawca: Square Enix

Zestawienie najciekawszych premier nadchodzącego miesiąca rozpoczynamy od Final Fantasy XIV: Dawntrail. To kolejne oficjalne rozszerzenie do popularnej gry MMORPG autorstwa wewnętrznego studia firmy Square Enix, która odpowiada również za wydanie produkcji. Podczas rozgrywki weźmiemy udział w zupełnie nowej przygodzie traktującej o wyborze władcy w krainie Tural umiejscowionej w Nowym Świecie. Tym samym zajmiemy się eksploracją niedostępnych wcześniej lokacji, wśród których znajdziemy między innymi stolicę miasta, okoliczne tereny zalesione czy nawet góry. Final Fantasy XIV: Dawntrail skupi się także oczywiście na walce, a w trakcie potyczek na naszej drodze staną nowi wrogowie. Oczywiście będziemy mogli uporać się z nimi, korzystając z zarówno nowych, jak i dostępnych w podstawowej wersji gry zdolności. Za wykonywanie poszczególnych zadań klasycznie otrzymamy punkty doświadczenia, awansując swoją postać na maksymalnie setny poziom.

The First Descendant

The First Descendant, W co zaGRAMy w lipcu 2024 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
  • data premiery: 2 lipca
  • producent: NEXON
  • wydawca: NEXON

Jeśli lubicie looter shootery w najlepszej możliwej cenie, a więc za darmo, to powinniście koniecznie rzucić okiem na ciekawie zapowiadającą się strzelankę z elementami RPG zatytułowaną The First Descendant, w której rozgrywka zostanie ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Odpowiada za nią doskonale znana firma NEXON, która zaprojektowała The First Descendant w taki sposób, aby kampanię fabularną można było przejść zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji. Jako że mamy do czynienia z przedstawicielem wyżej wymienionego gatunku całość znacznie lepiej sprawdzi się oczywiście w momencie, gdy będziemy współpracować z innymi graczami. Tak czy inaczej zanim ruszymy do boju, walcząc z kosmicznymi najeźdźcami, wybierzemy jedną spośród kilku grywalnych postaci, dostosowując styl rozgrywki do własnych preferencji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
maszynypancerne
Gramowicz
30/06/2024 09:49

Tylko Descendant w lipcu ciekawy, bo w RTS na padzie nie ma sensu grać, już sprawdzałem, niewygodne i wolne.

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
29/06/2024 19:42
MisticGohan_MODED napisał:

Stormgate na ratunek klasycznym rts'om.

Tylko pod warunkiem, że model free2play nie zmienią na play2pay.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/06/2024 17:05

Stormgate na ratunek klasycznym rts'om.
Trwa Wczytywanie