W co zaGRAMy w lipcu 2022 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2022/06/30 17:00
1
1

Trudno mówić o sezonie ogórkowym, niemniej lipiec nie będzie aż tak gorący, jakbyśmy sobie tego życzyli. Przynajmniej jeśli chodzi o premiery gier.

F1 22

F1 22, W co zaGRAMy w lipcu 2022 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
  • data premiery: 1 lipca
  • producent: Codemasters
  • wydawca: Electronic Arts

No to jedziemy, chciałoby się powiedzieć, bo pierwszą grą, na którą warto zwrócić uwagę w lipcu jest F1 22, czyli najnowsza odsłona popularnej serii wyścigów na licencji Formuły 1. Codemasters wspólnie z Electronic Arts zaoferuje nam produkcję oferującą dostęp do wszystkich 10 zespołów i 20 kierowców znanych z prawdziwych zawodów; nic nie stanie również na przeszkodzie, by stworzyć własny team.

F1 22 pozwoli na sprawdzenie swoich umiejętności w rozmaitych trybach dla jednego i wielu graczy, takich jak rozbudowana kariera, mój zespół czy multiplayer. Ten ostatni będzie dostępny za pośrednictwem internetu i na podzielonym ekranie. Warto również wspomnieć, że F1 22 na PC będzie zawierać obsługę gogli VR, dzięki czemu spojrzymy na wyścigi bolidów z niespotykanej dotąd perspektywy.

MADiSON

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 8 lipca
  • producent: Bloodious Games
  • wydawca: Bloodious Games

GramTV przedstawia:

MADiSON to gra, która nie znalazła się w naszym zestawieniu przez przypadek, bo mamy tutaj do czynienia z ciekawie zapowiadającym się horrorem z perspektywy pierwszej osoby. Kierowana przez nas postać budzi się w ciemnym, zamkniętym pomieszczeniu i ma ręce pokryte krwią. Okazuje się, że wszystkiemu winien jest tytułowy demon, który zmusił naszego bohatera do przeprowadzenia tajemniczego rytuału. Ten z kolei sprawił, że mężczyzna dopuścił się odrażających czynów.

Pod względem ogólnych założeń w mechanice rozgrywki MADiSON nie wprowadzi rewolucji. Zajmiemy się więc eksplorowaniem lokacji, kolekcjonowaniem przedmiotów i rozwiązywaniem zagadek. W naszym ekwipunku znajdzie jednak aparat, dzięki któremu przerwiemy tortury. Będziemy musieli także nieustannie mieć na uwadze to, że możemy zwrócić na siebie uwagę krążącego w pobliżu MADiSON-a.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/07/2022 14:26

Nic wartego uwagi.