Nie śpię, bo tworzę szefów - 10 cosplayów z Saints Row: Boss Factory

Michał "Muradin" Grabowski
2022/06/10 14:00
0
0

Twórcy nowego Saints Row przygotowali dla fanów serii niemałą niespodziankę – edytor, w którym mogą stworzyć swojego szefa od podstaw i przygotować się na premierę.

Nie śpię, bo tworzę szefów - 10 cosplayów z Saints Row: Boss Factory

Premiera Saints Row już 23. sieprnia 2022 roku na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz PC, a ekipa Volition postanowiła umilić oczekiwanie graczom darmowym edytorem postaci o nazwie Saints Row: Boss Factory.

Zabawa jest banalnie prosta. Wystarczy wziąć jeden z dostępnych schematów i z dostępnych elementów stworzyć swojego wymarzonego szefa gangu Świętych. Możliwości jest sporo, pod względem edytowania przeróżnych szczegółów również można się w tym nieźle zatracić próbując idealnie dopasować wygląd bohatera. Bez względu na to czy macie w planach stworzenie swojego wirtualnego awatara czy też pobawić się w przeróżne cosplaye znanych i lubianych bohaterów z innych gier, filmów czy seriali, to z pewnością tych kilka godzin uda się wam spędzić bez problemów. A przy okazji możecie zgarnąć dodatkowe zabawki do Saint’s Row, gdy gra będzie miała swoją premierę w sierpniu.

GramTV przedstawia:

Dostałem małe wyzwanie – stworzyć kilka postaci, które z jednej strony będą cosplayami (mniej, bardziej udanymi – nie chodzi tutaj o szczegółowość, chociaż w niektórych przypadkach zaskoczony byłem tym, że dało się prawie idealnie postać odwzorować), a z drugiej będą nawiązywały do innych gier, filmów czy seriali. Część z nich może mieć również zmienione imiona, nazwiska, ksywy, bo mimo wszystko przy części z nich można byłoby zagrać charakterystyczną melodię na flecie. Przy okazji spróbuję też nakreślić w nawiązaniu do tych postaci jak mogliby przydać się Świętym w walce z innymi gangami.

Nie ma czasu do stracenia, lecimy z tym.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!