InformacjeFelieton

Najlepsze prezenty z gram.pl - najlepsze gry dla miłośnika akcji

... Kamil Ostrowski

Sklep Gram.pl dostarcza emocji! Macie w rodzinie miłośnika gier akcji? W takim razie u nas na pewno znajdziecie coś dla niego.

Uncharted 4: Kres złodzieja

Platforma: PlayStation 4

Uncharted 4: Kres Złodzieja to nie tylko prawdopodobnie najlepsza gra na PlayStation 4 , ale również najlepsza gra ubiegłego roku w ogóle (jeżeli brać pod uwagę średnią ocen). Produkcja Naughty Dog zebrała świetne recenzje, również u nas (maksymalna ocena 10.0/10!). Seria po raz kolejny pozwala nam wcielić się w Nathana Drake’a – charyzmatycznego łowcę skarbów, znanego z ciętego dowcipu i bezprecedensowej charyzmy. Nie ma wątpliwości, że to absolutny must have dla wszystkich posiadaczy konsoli Sony.

Overwatch

Platformy: PC/Xbox One/PlayStation 4

Overwatch to pierwsza nowa marka Blizzard od wielu lat, która w tym roku zawojowała tak rynek pecetowy, jak i konsolowy. Gra na dobre zagościła na naszych ekranach i telewizorach dzięki szybkiej akcji, czystej radości z kombinowania z mechaniką, pięknej grafice i świetnemu balansowi. Recenzje potwierdzają entuzjazm graczy – u nas Overwatch dostał notę 9.4/10.

Titanfall 2

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Gra o wielkim potencjale na hit. Już pierwsza część oferowała świetny tryb dla wielu graczy, a wraz z sequelem dostaliśmy również bardzo dobrą kampanię. Titanfall 2 doceniony został przez recenzentów (9.0/10 na Gram.pl), ale nie przez graczy, a przynajmniej na to wskazują wyniki sprzedaży. Dla konsumenta to jednak dobra wiadomość, bo gra szybko potaniała (również u nas).

Dishonored 2

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Corvo wrócił i znowu morduje w świetnym stylu. Twórcy gry Dishonored 2 zapraszają więc do pięknie zaprojektowanego świata, oferując możliwość przechodzenia kolejnych poziomów na swój sposób, wedle swojej maniery i wedle własnego uznania. Całość podlana sosem ze steampunkowego świata. Czego chcieć więcej? Nic dziwnego, że Zbigniew Trzeciak Dishonored 2 docenił wystawiając na Gram.pl ocenę 8.5/10.

Battlefield 1

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Nasz recenzent Sławek Serafin aż zakrzyknął „Nareszcie dobry Battlefield!” i na dobrą sprawę na tym można by zakończyć opis Battlefielda 1. Dla porządku jednak: seria przenosi nas w czasy pierwszej wojny światowej, oferuje przepiękną grafikę, nietypowe bronie i sposoby walki, oraz niezły tryb dla pojedynczego gracza. Nic tylko brać/grać!

Call of Duty: Infinite Warfare

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Komu bardziej pasuje „druga strona barykady” czyli seria wydawana przez Activision, a także ci którzy nie chcą cofać się w czasie, a wręcz przeciwnie – marzy im się wypad w przyszłość, powinni sięgnąć po Call of Duty: Infinite Warfare, również bardzo dobrze na naszych łamach ocenione. Do dyspozycji gracza zostaje oddana świetnie wyreżyserowana kampania, dopracowany multiplayer, a także kultowy już tryb zombie. Powiedzmy sobie szczerze – Call of Duty to pewniak.

Gears of War 4

Platformy: Xbox One, PC

Słynne Girsy powróciły na nowej generacji! Mroczniejsze, groźniejsze, ładniejsze, bardziej badassowe, ale w gruncie rzeczy takie same jak kiedyś. Bagnety łańcuchowe, ciężki klimat, przepiękna oprawa i nowy tryb hordy to najlepsze powody, żeby przypomnieć sobie jak to drzewiej się za osłonami chowało.

Najnowsze
Lubisz nas?