Zobaczcie, jak powstają scenki przerywnikowe w Kingdom Come: Deliverance 2

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 11:15
0
0

Warhorse Studios zaprasza graczy za kulisy swojej produkcji.

Dwa tygodnie temu mieliśmy okazję zobaczyć nowe ujęcia z Kingdom Come: Deliverance 2. Wówczas deweloperzy z Warhorse Studios zapowiedzieli również, że przygotowują dla graczy zakulisowe materiały ze swojej nowej gry. Czeski zespół dotrzymał obietnicy, a do sieci trafiło już pierwsze wideo, które przybliża proces produkcji drugiej części Kingdom Come: Deliverance.

Zobaczcie, jak powstają scenki przerywnikowe w Kingdom Come: Deliverance 2

Warhorse opowiada o tworzeniu scenek przerywnikowych w Kingdom Come: Deliverance 2

W pierwszym materiale zza kulis twórcy Kingdom Come: Deliverance 2 przybliżają proces tworzenia scenek przerywnikowych. Petr Pekař z Warhorse Studios wyjaśnia, że historia we wspomnianej produkcji jest „epicka i złożona”, ale jednocześnie „realistyczna i przyziemna”. Celem deweloperów było stworzenie cutscenek, które będą przedstawiać fabułę „w ten sam sposób”.

Pekař zaznacza również, że w scenkach przerywnikowych w Kingdom Come: Deliverance 2 duży nacisk położono na atmosferę. Gra ma być „mroczniejsza” i bardziej dojrzała od pierwszej części. Dlatego deweloperom zależy, by gracze naprawdę poczuli się częścią „realistycznego średniowiecznego środowiska”.

GramTV przedstawia:

Obecnie nad scenkami przerywnikowymi do Kingdom Come: Deliverance 2 pracuje 12 profesjonalnych filmowców oraz 3 inżynierów dźwięku. Pekař wierzy, że dzięki temu nadchodząca produkcja Warhorse Studios będzie „najbardziej filmowym doświadczeniem” w historii gier z otwartym światem.

Na koniec warto przypomnieć, że Kingdom Come: Deliverance 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStatio 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!