Zmarły członek Avengers powróci do MCU? Fani będą zachwyceni

Radosław Krajewski
2023/02/13 18:00

W końcu dowiemy się, kim jest brakujący członek Illuminati z drugiej części Doktora Strange’a.

Piąta i szósta odsłona Avengersów może przynieść wiele niespodzianek. Według niedanych doniesień w Avengers: Secret Wars ma dojść do wielkiej bitwy, która miałaby przebić walkę superbohaterów z Thanosem z Avengers: Koniec gry. Teraz fanów rozpaliła kolejna ekscytująca plotka, która ujawnia powrót jednego ze zmarłych członków tytułowej drużyny do uniwersum Marvela. Nie będzie to jednak ten sam bohater, ale wariant postaci z Ziemi-818.

Zmarły członek Avengers powróci do MCU? Fani będą zachwyceni

Robert Downey Jr. może wrócić jako alternatywna wersja Iron Mana

Portal The Cosmic Circus poinformował, że brakujący członek drużyny Illuminati, których poznaliśmy w Doktor Strange w multiwersum obłędu, miałby pojawić się w jednym z nadchodzących filmów z MCU. Byłby to nie kto inny, jak Iron Man grany przez Roberta Downeya Jr.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w drugiej części Doktora Strange’a, tytułowy superbohater trafia do alternatywnego świata, w którym nie ma drużyny Avengers, za to są Illuminati wspierani przez Ultrona. Podczas spotkania z Doktorem Strangem jedno krzesło w głównej sali Illuminati było puste i pojawiały się spekulacje, że należeć może ono do Tony’ego Starka. Teraz te informacje miałyby się potwierdzić i Robert Downey Jr. mógłby powrócić do swojej popularnej roli, jako inna wersja doskonale znanego superbohatera.

Nie wiadomo jednak, czy aktora zobaczylibyśmy ponownie jako Iron Mana w Avengers: The Kang Dynasty, które zadebiutuje w kinach 2 maja 2025 roku, czy też w Avengers: Secret Wars, który pojawi się na dużym ekranie 1 maja 2026 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!