Zombie w świecie Marvela. Zapowiedziano Marvel Zombies – A Zombicide Game

Mikołaj Ciesielski
2021/11/23 09:30
0
0

Firma CMON zaprezentowała kolejną wersję popularnej gry planszowej Zombicide. Tym razem coś dla fanów superbohaterów.

Zombie w świecie Marvela. Zapowiedziano Marvel Zombies – A Zombicide Game

Firma CMON nie zamierza rezygnować z kolejnych wariacji na temat popularnej gry planszowej Zombicide. Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o Army of the Dead: A Zombicide Game, czyli planszowej adaptacji filmu Armia Umarłych w reżyserii Zacka Snydera. Tymczasem wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Marvel Zombies: A Zombicide Game – planszówki, która pozwoli graczom wcielić się w znanych superbohaterów przemienionych w zombie.

Marvel Zombies: A Zombicide Game jest inspirowane limitowaną serią komiksów Marvel Zombies, którą Marvel Comics wydawało od grudnia 2005 roku do kwietnia 2006 roku. Całość została napisana przez Roberta Kirkmana (m.in. The Walking Dead i Invincible), natomiast za rysunku odpowiadał Sean Phillips. Akcja Marvel Zombies rozgrywa się w alternatywnym wszechświecie, gdzie światowa populacja superbohaterów została zainfekowana wirusem, który zamienił ich w zombie.

Jak wspomnieliśmy wyżej, podczas rozgrywki w Marvel Zombies: A Zombicide Game uczestnicy wcielą się w zarażonych superbohaterów Marvela, którzy będą starali się zrealizować swój plan dominacji świata. Podczas zabawy gracze będą musieli wypełniać poszczególne cele, a także zaspokajać głód swoich postaci.

Firma CMON zapowiada, że w Marvel Zombies: A Zombicide Game pojawią się standardowe mechaniki z innych wersji Zombicide. Pojawi się jednak kilka zmian i nowych elementów, które mają postawić całą rozgrywkę „na głowie. Na platformie Kickstarter ma wkrótce ruszyć kampania crowdfundingowa. Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia zbiórki pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!