Armia Umarłych także na planszy. Nadchodzi Army of the Dead: A Zombicide Game

Mikołaj Ciesielski
2021/05/22 13:35
1
0

Firma CMON zapowiedziała nową odsłonę popularnej serii gier planszowych Zombicide, która tym razem zostania oparta o ostatnie dzieło Zacka Snydera.

Armia Umarłych także na planszy. Nadchodzi Army of the Dead: A Zombicide Game

Rodzina gier planszowych Zombicide dalej się rozrasta. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zapowiedzi Zombicide: Undead or Alive, a wczoraj firma CMON zapowiedziała kolejną odsłonę tej popularnej serii. Okazuje się, że wspomniany wydawca przygotuje planszową adaptację filmu Armia Umarłych w reżyserii Zacka Snydera, który jest już dostępny na platformie Netflix. Fani gier planszowych mogą więc zacząć zbierać fundusze na Army of the Dead: A Zombicide Game.

W planszowej adaptacji filmu Armia Umarłych gracze wcielą się w dobrze wyposażoną i świetnie wyszkoloną drużynę najemników, która przeczesuje opanowane przez zombie Las Vegas w poszukiwaniu cennego skarbca. Każda z postaci będzie miała swój własny i unikalny zestaw umiejętności, który zostanie oparty na bohaterach z filmowego pierwowzoru. W trakcie zabawy odegramy wiele scen z dzieła Zacka Snydera, a także będziemy mieli okazję zapoznać się ze scenariuszami przygotowanymi na potrzeby gry planszowej.

Firma CMON podkreśla, że w Army of the Dead: A Zombicide Game bez problemu odnajdą się gracze, którzy do tej pory nie mieli styczności z serią, a miłośnicy poprzednich odsłon Zombicide odkryją w planszowej adaptacji dzieła Zacka Snydera wiele „ekscytujących systemów. Wydawca poinformował, że wkrótce otrzymamy więcej informacji na temat wspomnianego tytułu. Udostępnione zostaną też materiały, prezentujące wygląd gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/05/2021 15:07

Nie lepiej byłoby zrobić jakiś obszerny dodatek zamiast robić od nowa grę ? :P