Gamescom 2022: Moonbreaker od twórców Subnautica ze zwiastunem i datą premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/08/24 08:50

Nowa produkcja studia Unknown Worlds powstaje przy współpracy z Brandonem Sandersonem – popularnym amerykańskim pisarzem fantastyki.

Gamescom 2022: Moonbreaker od twórców Subnautica ze zwiastunem i datą premiery

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na wczorajszym pokazie Gamescom Opening Night Live deweloperzy ze studia Unknown Worlds zaprezentowali graczom swoją nową produkcję. Okazuje się, że nadchodzący projekt twórców Subnautiki to Moonbreaker, czyli taktyczna grą turowa osadzona w „rozległym wszechświecie science fiction” wykreowanym przez Brandona Sandersona – popularnego amerykańskiego pisarza fantastyki. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun.

Moonbreaker na zwiastunie z Gamescom 2022

W Moonbreaker gracze przejmą kontrolę nad drużyną składającą się z kapitana i maksymalnie dziesięciu bohaterów wyglądających jak figurki, którzy będą poruszać się po trójwymiarowej planszy. Nadchodząca produkcja studia Unknown Worlds zaoferuje zarówno zabawę solo, jak i możliwość rozgrywki w trybie multiplayer. Gracze mogą liczyć również na rozbudowany edytor postaci i taktyczne starcia z oponentami.

GramTV przedstawia:

Wraz z postępami gracze będą odblokowywać nowych kapitanów i członków załogi. Deweloperzy zapowiadają również, że Moonbreaker będzie regularnie wzbogacane o kolejne postacie po premierze, dzięki czemu gracze otrzymają „nieograniczone” możliwości w kontekście budowania swoich drużyn.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Moonbreaker już 29 września zadebiutuje w programie Early Access na komputerach osobistych. Zainteresowani mogą zapisać się również do przedpremierowych testów produkcji, dzięki którym otrzymają dodatkowe malowanie dla swoich postaci. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!