Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Na Gamescom Opening Night Live zobaczymy zapowiedź nowej gry twórców Subnautica

Mikołaj Ciesielski
2022/08/10 12:10

Geoff Keighley i deweloperzy ze studia Unknown Worlds zapraszają na prezentację.

Na Gamescom Opening Night Live zobaczymy zapowiedź nowej gry twórców Subnautica

W kwietniu dowiedzieliśmy się, że studio Unknown Worlds pracuje nad nową produkcją osadzoną w uniwersum gry Subnautica. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nie jest to jednak jedyny rozwijany obecnie przez zespół. Geoff Keighley poinformował bowiem, że już w tym miesiącu – podczas Gamescom Opening Night Live – doczekamy się zapowiedzi zupełnie nowej marki, za którą odpowiada wspomniana ekipa.

Nowa gra twórców Subnautica z prezentacją na Gamescom Opening Night Live 2022

Zgodnie z informacjami, którymi za pośrednictwem Twittera podzielił się Geoff Keighley, nadchodzącą produkcja studia Unknown Worlds ma być utrzymana w klimatach science fiction. W trakcie Gamescom Opening Night Live 2022 twórcy zamierzają nie tylko zapowiedzieć grę, ale także opublikować długi gameplay, który z pewnością pozwoli zainteresowanym zapoznać się z najważniejszymi elementami wspomnianego tytułu.

Wspomnienie o nowej marce raczej wyklucza, że studio Unknown Worlds zamierza przedstawić nową produkcję osadzoną w uniwersum gry Subnautica. Niewykluczone jednak, że przez nowe IP twórcy rozumieją odrębną serię, która będzie rozgrywać się w we wspomnianym świecie. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na zapowiedzianą prezentację.

Na koniec warto przypomnieć, że Gamescom Opening Night Live odbędzie się 23 sierpnia. Całość rozpocznie się o 20:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić m.in. na platformach Twitch.tv oraz YouTube.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!