YouTuber tworzy swoje własne GTA 6. Produkcja wygląda coraz lepiej

Radosław Krajewski
2023/04/23 19:00
0
0

Prowadzący kanał 12th Hour zaprezentował kolejny film z produkcji swojego Grand Theft Auto VI.

Jeszcze pod koniec marca YouTuber 12th Hour ogłosił, że zamierza stworzyć swoją własną wersję GTA VI w zaledwie 150 dni. Twórca miał dość czekania, aż Rockstar Games wreszcie wyda kolejną odsłonę serii i postanowił rozpocząć produkcję własnej gry, której wstępny efekt zaprezentował na pierwszym filmie. YouTuber nie zraził się trudami pracy i niedawno podzielił się kolejny materiałem, na którym przedstawił nowe mechaniki i lokacje.

YouTuber tworzy swoje własne GTA 6. Produkcja wygląda coraz lepiej
12th Hour/YouTube

YouTuber pokazał kolejny efekt prac nad swoim GTA 6

Twórca chce wyróżnić swoją grę na tle nadchodzącej konkurencji od Rockstara i stworzył mechanikę parkouru, który pozwoli bohaterowi na uciekanie przed policją po dachach budynku. Na poniższym materiale mechanika wydaje się dosyć realistyczna i ciekawie urozmaicająca rozgrywkę. W dalszej części 12th Hour zaprezentował warsztat samochodowy, aby można było ulepszyć swoje auta i zmienić ich wygląd. W tym celu zamierza również stworzyć wiernie odwzorowane wnętrza samochodów, aby można było korzystać z kamery pierwszoosobowej podczas jazdy.

W grze nie zabraknie również autostrad, a także dróg poza miastem, aby podziwiać łono natury. Produkcja będzie zawierała także więzienie i nocny klub, który możemy zobaczyć niemal w całości gotowy pod koniec zaprezentowanego materiału.

GramTV przedstawia:

Całość robi wrażenie, nawet jeżeli niektóre animacje są dosyć drewniane, a wykupione przez 12th Hour assety nie zostały odpowiednio dopasowane. Gra prezentuje się obiecująco, chociaż patrząc na ambicję twórcy i skalę projektu, raczej niemożliwe jest, aby produkcja stała się w pełni gotowa i grywalna po upływie niecałych sześciu miesięcach od startu produkcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!