Xbox Game Pass zapewni dostęp do 5 z 10 najbardziej wyczekiwanych gier na Steam

Mikołaj Ciesielski
2024/01/23 08:35
0
0

Na liście znajdziemy aż dwie polskie produkcje.

W zeszłym tygodniu poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia i początek lutego. W ostatnich dniach usługę amerykańskiej firmy wzbogaciło natomiast Palworld, które bije obecnie rekordy popularności na Steam. Jeszcze w tym roku abonenci Microsoftu otrzymają jednak dostęp do produkcji, które Okazuje się bowiem, że aż 5 z 10 najbardziej wyczekiwanych gier na platformie Valve w nadchodzących miesiącach wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass zapewni dostęp do 5 z 10 najbardziej wyczekiwanych gier na Steam

Najbardziej wyczekiwane gry na Steam zmierzają do Xbox Game Pass

Najbardziej wyczekiwaną grą na Steam pozostaje Hades 2. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Supergiant Games w II. kwartale 2024 roku ma zadebiutować we wczesnym dostępie. Na drugim miejscu znajdziemy polskie Manor Lords, które – podobnie jak sequel Hadesa – 26 kwietnia 2024 roku również ukaże się w Early Access. Podium zamyka natomiast Hollow Knight: Silksong, które wciąż nie ma nawet przybliżonej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, na liście znajdują się aż dwie polskie produkcje. Oprócz Manor Lords wśród 10 najbardziej wyczekiwanych gier na Steam znajdziemy bowiem również Frostpunk 2, które obecnie zajmuje 5. pozycję. W zeszłym tygodniu nowa gra 11 bit studios otrzymała pierwszy zwiastun, a polski zespół potwierdził, że produkcja w dniu premiery trafi do Game Passa. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł ma trafić w ręce graczy w pierwszej połowie 2024 roku.

Lista 10 najbardziej wyczekiwanych gier na Steam:

  1. Hades 2
  2. Manor Lords – Game Pass
  3. Hollow Knight: Silksong – Game Pass
  4. Black Myth: Wukong
  5. Frostpunk 2 – Game Pass
  6. Ark 2 – Game Pass
  7. Stalker 2: Heart of Chornobyl – Game Pass
  8. Enshrouded
  9. The First Descendant
  10. Nightingale
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!