Xbox Game Pass z trzema niespodziankami. Znamy pierwszy tytuł stycznia

Radosław Krajewski
2021/12/11 19:00
0
0

Microsoft przygotował niespodziankę dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass. W usłudze pojawią się kolejne trzy gry na premierę.

Xbox Game Pass się nie zatrzymuje, dostarczając kolejne premierowe tytuły w swojej usłudze. Dopiero co informowaliśmy, że Microsoft ogłosił trzy nowe gry w usłudze, w tym Sniper Elite 5, które wkrótce pojawia się w bibliotece serwisu. Na tym jednak nie koniec, bo właśnie poznaliśmy następne trzy tytuły, które trafią do Xbox Game Pass w dzień swojej premiery.Xbox Game Pass z trzema niespodziankami. Znamy pierwszy tytuł styczniaPierwsza z nich powinna pojawić się już 16 grudnia. W koreańskiej wersji sklepu Xbox obok Record of Lodoss War-Deadlit in Wonder Labyrinth pojawiło się logo Xbox Game Pass. Nie jest to oficjalne potwierdzenie, ale wszystko wskazuje na to, że tytuł wkrótce zasili bibliotekę usługi. W dzień swojej premiery pojawi się również Loot River, czyli niezwykle ciekawy rogulike, który łączy elementy znane z Tetrisa. Obecnie możecie sprawdzić, jak gra prezentuje się w niedawno udostępnionym demie.

Wczytywanie ramki mediów.

Ostatnim potwierdzonym tytułem jest Weird West od WolfEye Studios, czyli studia założonego przez byłych pracowników Arkane Studios. Interesującego RPG-a rozgrywającego się na Dzikim Zachodzie sprawdzimy już 11 stycznia 2022 roku. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass na konsoli oraz komputerach osobistych. Świetną wiadomość wraz ze zwiastunem produkcji potwierdził sam deweloper.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!