Xbox Game Pass na PC zmienia nazwę. Microsoft ogłosił nowe gry w usłudze

Radosław Krajewski
2021/12/10 12:20
0
0

Pożegnajcie Xbox Game Pass na PC, gdyż Microsoft zdecydował się zmienić nazwę dla usługi. Firma ogłosiła również cztery nowe tytuły.

Xbox Game Pass na PC zmienia nazwę. Microsoft ogłosił nowe gry w usłudzeMicrosoft postanowił trochę uporządkować swój katalog usług, aby łatwiej można było je odróżnić. Okazuje się, że kłopotliwa była nazwa dla różnych usług abonamentowych związanych z Xbox Game Pass. Aby to uprościć, firma zdecydowała się na zmianę nazwy subskrypcji na komputerach osobistych. Od dzisiaj nie będzie funkcjonowała nazwa „Xbox Game Pass na PC”, ale „PC Game Pass”. Ma to ułatwić użytkownikom korzystanie z odpowiedniego typu usługi dla ich platformy, bez zbędnego zamieszania. Firma postanowiła ogłosić małą-wielką zmianę w swoim żartobliwym stylu w mediach społecznościowych.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Na specjalnie przygotowanym materiale z okazji The Game Awards ogłoszono listę kolejnych czterech gier, które trafią do usługi w dzień swojej premiery. Mowa o Sniper Elite 5, Pigeon Simulator oraz Trek to Yomi, czyli polską grę od studia Flying Wild Hog. Z kolei studio Hugecalf Studios nie było jeszcze gotowe pokazać światu swoją produkcję, ale ona również pojawi się w Game Passie w przyszłości.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!