Xbox Game Pass z kolejną grą na premierę we wrześniu. Microsoft dba o nowości

Mikołaj Ciesielski
2022/08/11 12:30

Abonenci amerykańskiej firmy już w przyszłym miesiącu będą mieli okazję zapoznać się z mroczną metroidvanią.

Wczoraj informowaliśmy, że we wrześniu w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass trafi Train Sim World 3. Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyna premierowa produkcja, z którą w przyszłym miesiącu będą mieli okazję zapoznać się abonenci amerykańskiej firmy. Już 27 września na rynku zadebiutuje bowiem Moonscars – mroczna metroidvania od studia Black Mermaid. Zgodnie z przekazanymi informacjami tytuł tego samo dnia trafi do Xbox Game Pass zarówno na PC, jak i konsolach Xbox.

Moonscars – mroczna metroidvania z datą premiery i nowym zwiastunem

Zapowiedź Moonscars miała miejsce w marcu tego roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja studia Black Mermaid jest metroidvanią, w której gracze wcielą się w glinianą wojowniczkę zwaną Grey Irmie. Bohaterka przemierza mroczny świat, by poznać prawdę o sobie i odkryć tajemnicę własnej egzystencji.

Na swojej drodze protagonistka napotka również inne podobne do siebie istoty, a także wielu wrogów, którzy będą próbować pokrzyżować jej plany. Moonscars charakteryzuje się również pixelartową oprawą wizualną utrzymaną w mrocznych klimatach, co można zaobserwować na materiale wideo na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami Moonscars zmierza nie tylko na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S, ale także na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!