Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Xbox Game Pass straci kilka ciekawych gier. Z usługi znikną wkrótce 4 tytuły

Mikołaj Ciesielski
2023/01/18 13:15

Wiemy, jakie produkcje opuszczą usługę Microsoftu z końcem miesiąca.

Xbox Game Pass straci kilka ciekawych gier. Z usługi znikną wkrótce 4 tytuły

Kilka dni temu z biblioteki Xbox Game Pass zniknęło sześć produkcji. To jednak nie koniec złych wieści dla abonentów Microsoftu. Zgodnie z tradycją z końcem miesiąca ze wspomnianej usługi zostaną bowiem usunięte kolejne tytuły. Zgodnie z informacjami dostępnymi na oficjalnej stronie Xbox już 31 stycznia subskrybenci amerykańskiej firmy będą musieli pożegnać się z czterema grami.

Abonenci Xbox Game Pass mają więc niecałe dwa tygodnie na nadrobienie m.in. Donut County, czyli humorystycznej gry logiczno-przygodowej, w której gracz przejmuje kontrolę nad czarną dziurą i pochłania obiekty znajdujące się na kolorowych i trójwymiarowych planszach. Zainteresowanych zachęcamy do lektury: W hrabstwie szopów i pączków – recenzja Donut County.

Użytkownikom, którym przypadło do gustu wydane w zeszłym roku Immortality, polecamy natomiast zapoznanie się z Telling Lies, czyli poprzednią przygodówką Sama Barlowa. Jeśli zastanawiacie się, czy naprawdę warto sprawdzić wspomniany tytuł przed jego usunięciem z Xbox Game Pass, to koniecznie przeczytajcie: Po Her Story czas na their story, czyli recenzja gry Telling Lies.

Oprócz wymienionych wyżej produkcji z końcem stycznia biblioteka Xbox Game Pass zostanie uszczuplona o jeszcze dwa tytuły. Pełną listę gier oznaczonych do usunięcia z usługi Microsoftu znajdziecie poniżej.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (styczeń 2023):

  • 31 stycznia – Donut County (PC, konsole Xbox, chmura)
  • 31 stycznia – Taiko no Tatsujin: The Drum Master! (PC, konsole Xbox)
  • 31 stycznia – Telling Lies (PC, konsole Xbox, chmura)
  • 31 stycznia – Worms W.M.D (konsole Xbox, chmura)

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!