Xbox Game Pass straci 5 gier w połowie lipca. Cenione tytuły opuszczają usługę

Mikołaj Ciesielski
2022/07/04 09:15
0
0

Sprawdźcie, jakie produkcja znikną niebawem z usługi Microsoftu.

Xbox Game Pass straci 5 gier w połowie lipca. Cenione tytuły opuszczają usługę

Dziś po południu Microsoft powinien ujawnić pełną listę gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w pierwszej połowie bieżącego miesiąca. Tymczasem na oficjalnej stronie usługi w zakładce „Znikające wkrótce” pojawiły się produkcje, które znikną z oferty w połowie lipca. Okazuje się, że abonenci amerykańskiej firmy mają ostatnią szansę na zapoznanie się z cenionymi przez graczy i recenzentów tytułami takimi jak Children of Morta oraz Carrion.

Już 15 lipca oferta Xbox Game Pass zostanie uszczuplona łącznie o pięć produkcji. Pełną listę tytułów usuwanych z usługi Microsoftu w połowie bieżącego miesiąca znajdziecie poniżej.

Gry usuwane z Xbox Game Pass:

  • 15 lipcaAtomircops (PC, konsole Xbox, chmura)
  • 15 lipca Carrion (PC, konsole Xbox, chmura)
  • 15 lipcaChildren of Morta (PC, konsole Xbox, chmura)
  • 15 lipca Cris Tales (PC, konsole Xbox, chmura)
  • 15 lipcaLethal League Blaze (PC, konsole Xbox, chmura)

W lipcu abonenci Microsoftu nie powinni jednak narzekać na nudę. W miniony piątek w Xbox Game Pass pojawił się bowiem Far Cry 5, a jak wspomnieliśmy wyżej – już dziś powinniśmy poznać pełną listę gier, które trafią do usługi w pierwszej połowie miesiąca. Warto również wspomnieć, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w najbliższych tygodniach subskrybenci amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z 5 premierowymi produkcjami w postaci Last Call BBS (PC), Matchpoint: Tennis Championships, Escape Academy, As Dusk Falls oraz Immortality.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!