Xbox Game Pass otrzyma więcej gier Ubisoftu. W drodze Assassin’s Creed Origins

Mikołaj Ciesielski
2022/04/19 16:03

Microsoft ma dobre wieści dla swoich abonentów i fanów produkcji francuskiego dewelopera.

Xbox Game Pass otrzyma więcej gier Ubisoftu. W drodze Assassin’s Creed Origins

Microsoft ujawnił dziś ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę kwietnia. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji, które powinny zainteresować abonentów amerykańskiej firmy. Gigant z Redmond poinformował bowiem, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy do usługi trafi Assassin’s Creed Origins. Microsoft zapewnia również, że współpracuje z Ubisoftem, by wzbogacić ofertę Xbox Game Pass o „jeszcze więcej niesamowitych gier” francuskiego dewelopera.

Jesteśmy podekscytowani, mogąc poinformować, że współpracujemy z firmą Ubisoft, by wprowadzić do biblioteki Game Pass jeszcze więcej niesamowitych gier! W ciągu najbliższych dwóch miesięcy Assassin's Creed Origins dołączy do biblioteki w chmurze, na konsolach i komputerach PC za pośrednictwem aplikacji Ubisoft Connect. Udostępnimy także For Honor: Marching Fire Edition na PC za pośrednictwem aplikacji Ubisoft Connect oraz aktualizację do wersji Marching Fire Edition na chmurę i konsole” – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Warto wspomnieć, że na początku bieżącego roku Microsoft oraz Ubisoft poinformowali o planach wprowadzenia usługi Ubisoft+ na konsole Xbox. Do tej pory nie ujawniono jednak kiedy abonament francuskiego dewelopera pojawi się na wspomnianych platformach. Wiemy jedynie, że w przeciwieństwie do EA Play, Ubisoft+ nie będzie częścią Xbox Game Pass Ultimate, a zupełnie odrębną subskrypcją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!