Wyciekły zwiastuny nowych seriali z Gwiezdnych wojen – Ahsoka, Skeleton Crew, The Acolyte Andor

Radosław Krajewski
2023/04/14 10:50
0
0

Wszystkie materiały zostały nagrane przez jednego z widzów na Star Wars Celebration.

W ubiegłym tygodniu w Londynie odbyło się Star Wars Celebration, na którym Lucasfilm zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun Ahsoki. Widzowie zgromadzeni w hali mogli obejrzeć jeszcze jeden materiał z nadchodzącego serialu z Gwiezdnych wojen, na którym zaprezentowano Larsa Mikkelsena jako Wielkiego Admirała Thrawna. Na internetowy debiut tej zapowiedzi będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale jeden z fanów nagrał cały zwiastun, który zawiera wiele nowych scen, których wcześniej nie widzieliśmy. Materiał zobaczycie na tej stronie.

Wyciekły zwiastuny nowych seriali z Gwiezdnych wojen – Ahsoka, Skeleton Crew, The Acolyte Andor

Wyciek zwiastunów seriali ze Star Wars Celebration

Podobnie ma się sytuacja ze Skeleton Crew, czyli innym nowym aktorskim serialem ze świata Gwiezdnych wojen. Produkcja opowie o grupie dzieciaków, która zaginęła w galaktyce. Jedną z gwiazd będzie Jude Law, którego możemy zobaczyć na zwiastunie w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

Na Star Wars Celebration nie zabrakło Andora, który w przyszłym roku powróci z drugim sezonem. Produkcja doczekała się nawet pierwszej zapowiedzi, która prezentuje, co czeka fanów w nowych odcinkach. Zwiastun dostępny jest w tym miejscu.

Ostatnim materiałem jest krótki zwiastun The Acolyte, czyli serialu osadzonego na 100 lat przed wydarzeniami z Mrocznego Widma. Materiał zobaczycie na tej stronie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!