Wyciekły pierwsze grafiki z Avatara 3. James Cameron szykuje nowe lokacje

Radosław Krajewski
2023/04/03 14:15
0
0

Twórcy przedstawią nowe oblicze Pandory, w tym ośnieżone szczyty gór, czy pustynię.

W ubiegłym tygodniu Avatar: Istota wody zadebiutowała na VOD. Wraz z filmem pojawiły się specjalne materiały, które nieoczekiwanie ujawniły pierwsze materiały z Avatara 3. Kwestią czasu było więc, jak oficjalne grafiki koncepcyjne z nadchodzącego filmu wyciekną do sieci. Serwis Discovering Pandora podzielił się trzema screenami, które pokazują zupełnie nowe tereny planety Pandora, na której toczy się akcja całej serii.

Wyciekły pierwsze grafiki z Avatara 3. James Cameron szykuje nowe lokacje

Avatar 3 – pierwsze grafiki koncepcyjne

W pierwszej części poznaliśmy dżunglę Pandory, w której żyją Na’vi z klanu Omaticaya, zaś w Avatar: Istota wody zobaczyliśmy żyjące przy oceanie plemię Metkayina. James Cameron w kolejnych odsłonach swojej popularnej serii będzie eksplorował kolejne lokacje, które pokażą zupełnie inne oblicze planety.

Na poniższych grafikach koncepcyjnych możemy zobaczyć wulkaniczną krainę, która według ostatnich doniesień, będzie domem dla nowej klanu Na’vi, które na swej drodze spotka Jake i jego rodzina. Ponadto bohaterowie podróżować będą również przez ośnieżone góry, a także pustynie. Materiały udowadniają, że podobnie jak nasza planeta Pandora jest różnorodna pod względem klimatycznym i ekosystemów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Avatar 3 zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!