Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wyciekły daty premier FIFA 23 i Need for Speed: Unbound

DK
2022/06/29 15:50

Tom Henderson jak zwykle w formie.

Niedawno informowaliśmy, że według dziennikarza Toma Hendersona EA ma oficjalnie ujawnić w lipcu nową odsłonę serii Skate. Później insider pisał, że producent zaprezentuje w najbliższym czasie również nową FIFĘ i Need for Speed. Ma to nastąpić w drugiej połowie lipca. A tymczasem do tych informacji dziennikarz dołącza także kolejne, tym razem dotyczące dat debiutu produkcji.

Wyciekły daty premier FIFA 23 i Need for Speed: Unbound

I tak FIFA 23 ma ukazać się 30 września, a nowy NFS – 4 listopada. Natomiast jeśli chodzi o Skate 4, to informator nie otrzymał wiadomości dotyczącej dokładnego terminu premiery, więc wnioskuje, że tytuł trafi do graczy dopiero w 2023. Warto w tym miejscu przypomnieć, że te wieści są nieoficjalne, ale raczej można wierzyć Tomowi Hendersonowi – przecież już niejeden przeciek jego autorstwa okazywał się prawdziwy.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o świeżą odsłonę serii piłki kopanej, to będzie to ostatnia część opracowana we współpracy EA z FIFA – ale o tym mieliśmy okazję usłyszeć już jakiś czas temu. Tom Henderson pisze też, że do gry trafią ligi żeńskie. Natomiast co dotyczy nowego NFS-a, to produkcja ma podtytuł Unbound i będzie "nieco inna niż wcześniejsze odsłony cyklu". Informator potwierdza, że zmiany będą dotyczyły przede wszystkim warstwy graficznej gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!