Wyciek GTA 6 był „rozczarowujący”, ale „ostatecznie nie zaszkodził” deweloperom

Mikołaj Ciesielski
2024/02/12 14:25
0
0

Strauss Zelnick wraca do sytuacji, z którą musiało zmierzyć się Rockstar Games.

Na początku grudnia doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna GTA 6. Nie wszystko poszło jednak po myśli Rockstar Games, ponieważ trailer nowej odsłony serii Grand Theft Auto wyciekł do sieci na kilkanaście godzin przez zaplanowaną publikacją. Do całej sytuacji postanowił odnieść się teraz Strauss Zelnick, czyli dyrektor generalny Take-Two.

Wyciek GTA 6 był „rozczarowujący”, ale „ostatecznie nie zaszkodził” deweloperom

Szef Take-Two komentuje wyciek zwiastuna GTA 6

Zelnick w rozmowie z IGN podkreślił, że to „niesamowite”, gdy zapowiedź zwiastuna jest tak wielką wiadomością. Dyrektor generalny Take-Two nie kryje również zadowolenia z faktu, że pierwszy trailer GTA 6 podbił Internet. Zelnick przyznał także, że jeśli chodzi o wspomniany wyciek, to takie rzeczy zawsze są „rozczarowujące dla zespołu”.

Dyrektor generalny Take-Two zaznacza jednak, że cała sytuacja „ostatecznie nie zaszkodziła” firmie i deweloperom. Sam materiał promocyjny nadchodzącej odsłony GTA – jak wspomniał Zelnick – cieszy się natomiast ogromną popularnością. W zeszłym miesiącu pierwszy zwiastun GTA 6 został nawet drugim najpopularniejszym trailerem w historii branży gier wideo.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera GTA 6 odbędzie się w 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dokładna data debiutu nowej odsłony serii Grand Theft Auto nie jest jednak obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Rockstar Games przeniesie graczy do Vice City, a głównymi bohaterami gry będą Lucia oraz Jason.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!