Wybierz miłość - interaktywna komedia romantyczna od Netflix. Jak to ma działać?

Krzysztof Żołyński
2023/08/04 18:00
0
0

Netflix pokazał zwiastun komedii romantycznej Wybierz miłość. Tym razem będzie to produkcja interaktywna, a więc to widz będzie decydował jak potoczą się miłośne perypetie bohaterów.

Opowieści interaktywne to w zasadzie nic nowego. Podejścia do niego robiły rozmaite studia i wytwórnie. Jednym wychodziło to lepiej, innym gorzej. Także Netflix ma już opowieść w tym stylu, zrealizowaną we współpracy ze słynnym survivalowcem – Bearem Gryllsem. Zerknijcie na Ty kontra dzicz.

Wybierz miłość - interaktywna komedia romantyczna od Netflix. Jak to ma działać?

Opowieść interaktywna różni się od klasycznego serialu czy filmu tym, że w kluczowych momentach pojawiają się możliwości wyboru i tu wkracza widz. W zależności co wybierze i jak zdecyduje, akcja potoczy się inaczej. W zależności od skomplikowania historii i ilości wątków, może wpływać na zakończenie albo zobaczyć ich kilka. Gracze znają to doskonale z wielu gier, a w świecie filmowo serialowym jest to wciąż pewnego rodzaju nowość.

Barbenheimer wywołało burzę w Japonii. Warner Bros przeprasza za memy

Bohaterką jest młoda dziewczyna o imieniu Cami, której życie jest w zasadzie idealne, ale mimo, że jej facet jest również ideałem, to ma ona problem w swoim związku. Ciągle rozmyśla o poprzednich i nie może przestać.

GramTV przedstawia:

Można powiedzieć, że sytuacja idealna dla interaktywnej konwencji – dużo dylematów, sytuacji krytycznych, decyzji do podjęcia. Producenci obiecują, że widzowie otrzymają naprawdę wiele wariantów wydarzeń, a nawet wiele zakończeń, uzależnionych od decyzji oglądającego.

Premiera Wybierz miłość została zaplanowana na 31 sierpnia.

Zwiastun interaktywnej komedii romantycznej Wybierz miłość

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!