World War 3 z kolejną polską mapą i innymi nowościami. Plany rozwoju gry

Wincenty Wawrzyniak
2022/11/12 16:15
0
0

Deweloperzy zaprezentowali harmonogram dla pierwszego roku wsparcia gry.

Przedstawiciele polskiego studia The Farm 51 zaprezentowali harmonogram zawartości dla pierwszego roku wsparcia gry World War 3. Całkiem niedawno produkcja przeszła na model free-to-play. Po niezbyt dobrym odbiorze otwartej bety przez liczne problemy techniczne i długie kolejki deweloperzy skupili się na naprawianiu swojego dzieła, a teraz postanowili skupić się na dodawaniu nowej zawartości.

World War 3 z kolejną polską mapą i innymi nowościami. Plany rozwoju gry

World War 3 – harmonogram zawartości dla 1. roku

Otwarta beta oznacza początek ROKU 1 w World War 3, podczas którego możecie się spodziewać czterech potężnych aktualizacji zawartości o nazwie Operacje. Zapoznajcie się z nowym harmonogramem dla zawartości ROKU 1, aby zobaczyć, co czeka na was w World War 3!
World War 3 – harmonogram zawartości dla 1. roku, World War 3 z kolejną polską mapą i innymi nowościami. Plany rozwoju gry

Rok 1 dostarczy społeczności m.in. nowe tryby gry: drużynowy tryb dominacji CQB, FUBAR (immersyjny tryb dla piechoty na dużą skalę) oraz cel o wysokim znaczeniu (HVT). Oprócz tego twórcy zadbali o nowe mapy w Chinach, Korei Południowej czy Polsce, aczkolwiek na tę ostatnią poczekamy – niestety – najdłużej, bo do września przyszłego roku. W ramach Operacji, czyli czegoś w rodzaju sezonów, w grze pojawią się wyzwania, za których ukończenie odblokujemy nagrody z przepustki bojowej (ze ścieżki darmowej oraz premium). Deweloperzy podkreślają, iż terminy debiutów operacji są przybliżone i mogą ulec zmianie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!