World of Warships łączy siły z Heroes of Might and Magic III

Mikołaj Ciesielski
2023/10/04 12:00
0
0

Do produkcji studia Wargaming wprowadzony zostanie klimat fantasy za sprawą bohaterów i mapy z Heroes of Might and Magic III.

World of Warships jeszcze w tym miesiącu doczeka się aktualizacji, która powinna zainteresować wszystkich miłośników Heroes of Might and Magic III. Wargaming poinformowało bowiem o nawiązaniu współpracy, dzięki której do popularnej wieloosobowej gry morskiej trafi zawartość inspirowana kultową strategią. Zgodnie z zapowiedziami już niedługo World of Warships zostanie wzbogacone o bohaterów oraz mapę z Heroes of Might and Magic III.

World of Warships łączy siły z Heroes of Might and Magic III

Heroes of Might and Magic III w World of Warships. Wargaming zapowiada aktualizację z 6 nowymi bohaterami i mapą

Nowa aktualizacja World of Warships pojawi się 18 października 2023 roku i wprowadzi do gry 6 ikonicznych bohaterów Heroes of Might and Magic III jako dowódców okrętów. Wargaming zapowiada, że każda z postaci otrzyma własną ścieżką dialogową oraz 10 punktów umiejętności do wykorzystania w trakcie morskich potyczek.

Wargaming poinformowało, że w World of Warships pojawią się tacy bohaterowie jak Katarzyna Ironfist oraz Sandro, którzy będą dubbingowani przez oryginalnych aktorów. Pozostałe cztery postacie z Heroes of Might and Magic III, które pojawią się w popularnej wieloosobowej grze morskiej to Mephala, Solmyr, Nymus oraz Gunnar.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki nadchodzącej aktualizacji w World of Warships pojawi się również mapa z Heroes of Might and Magic III. W ręce graczy trafi proceduralnie generowana arena, którą będzie można odnaleźć w zbrojowni. Rozgrywce będzie natomiast towarzyszyć oryginalna ścieżka dźwiękowa z kultowej strategii.

Gracze World of Warships będą mogli również odblokowywać różne elementy mapy poprzez odkrywania ukrytych sekcji przy pomocy nowej waluty. Wraz z eksploracją terenu użytkownicy zyskają dostęp do nowych dowódców oraz zasobów takich jak np. kredyty, punkty doświadczenia, darmowy dostęp do konta premium i innych bonusów.

Już kilka dni temu informowaliśmy, że Wargaming pojawi się na PGA 2023. W trakcie wspomnianego wydarzenia gracze będą natomiast mogli przetestować wymienione wyżej nowości. Zawartość w ramach współpracy Heroes of Might and Magic III będzie natomiast dostępna w World of Warships od 19 października do 9 listopada.

Heroes of Might and Magic III w World of Warships. Wargaming zapowiada aktualizację z 6 nowymi bohaterami i mapą, World of Warships łączy siły z Heroes of Might and Magic III
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!