Wyczekiwany tryb w World of Warcraft Classic z oficjalną datą premiery

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/01 21:00
2
0

Deweloperzy ujawnili oficjalną datę premiery trybu hardcore w World of Warcraft: Classic.

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment ujawnili dokładną datę premiery serwerów Hardcore w grze World of Warcraft Classic. We wpisie zamieszczonym na oficjalnej stronie produkcji (podajemy za serwisem MMORPG.com) czytamy, że te wystartują już 24 sierpnia bieżącego roku. Znajdziemy tam również najważniejsze informacje na temat tego konkretnego trybu.

Wyczekiwany tryb w World of Warcraft Classic z oficjalną datą premiery

World of Warcraft Classic – data premiery serwerów hardcore

Jak nietrudno się domyślić, tryb hardcore jest przeznaczony dla miłośników wyzwań; podstawowym i zarazem najważniejszym elementem trybu jest bowiem permanentna śmierć naszego bohatera. Deweloperzy zadbali również o kilka zmian, w tym chociażby możliwość oznaczenia się jako gracz chętny do udziału w walkach PvP poprzez ręczne wpisanie odpowiedniej komendy. Zmodyfikowano nieco sam balans rozgrywki; dla przykładu, podziemia będą posiadać zegar, a gracz będzie w stanie odwiedzić je tylko raz na 24 godziny. Będzie to zasada dotycząca graczy poniżej 60. poziomu doświadczenia.

Przy tym wszystkim wyraźnie zaznaczono, że wszelkie próby celowego uprzykrzania życia pozostałym graczom może skończyć się banem. Oczywiście, na sam koniec, trzeba pamiętać, że aby zagrać na serwerach Hardcore trzeba stworzyć nową postać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
02/08/2023 09:18
sc napisał:

Chciałbym zobaczyć te bany. Na jakiej podstawie zakończy się zabijanie, a zacznie uprzykrzanie?

Znając Blizzarda, to zapewne na bazie ilości zgłoszeń.

sc
Gramowicz
01/08/2023 22:15

Chciałbym zobaczyć te bany. Na jakiej podstawie zakończy się zabijanie, a zacznie uprzykrzanie?