Wkrótce otrzymamy nowe wieści o Silent Hill 2 i ekranizacji serii. Nadciąga specjalny pokaz Konami

Patrycja Pietrowska
2024/05/28 13:30
0
0

Wielkimi krokami nadchodzi transmisja organizowana przez Konami.

Pod koniec kwietnia bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Konami niebawem podzieli się nowymi informacjami związanymi z wyczekiwanym Silent Hill 2 Remake. Jak się okazuje, wydawca jeszcze w tym miesiącu zorganizuje specjalny pokaz, który rzuci światło nie tylko na wspomnianą wcześniej produkcję, ale również na filmową adaptację serii, czyli Return to Silent Hill. Zainteresowani już za kilka dni otrzymają więcej wieści.

Wkrótce otrzymamy nowe wieści o Silent Hill 2 i ekranizacji serii. Nadciąga specjalny pokaz Konami

Silent Hill 2 Remake i filmowa adaptacja serii na specjalnym pokazie Konami

Jak poinformowała w mediach społecznościowych firma Konami, zbliża się specjalny pokaz, który z pewnością zainteresuje miłośników marki Silent Hill. W komunikacie możemy przeczytać, że nadciąga transmisja Silent Hill, którą w Polsce obejrzymy 31 maja o godzinie 1:00. Stream będzie dostępny na oficjalnym kanale YouTube marki.

Według doniesień z ubiegłego miesiąca, których źródłem był prezes Bloober Team, gracze „w najbliższym czasie” mieli spodziewać się nowych materiałów promocyjnych, które ujawnią datę premiery Silent Hill 2 Remake. Być może to właśnie specjalna transmisja organizowana przez Konami przyniesie wieści o terminie debiutu tytułu, szczególnie że na wydarzenie zaprasza również wspomniane Bloober Team.

GramTV przedstawia:

Ponadto – jak zaznaczył wydawca we wpisie na platformie X (dawny Twitter) – otrzymamy aktualizacje nie tylko związane z grami, ale także z filmem Return to Silent Hill. Zgodnie z wcześniej udostępnianymi informacjami, ekranizacja przybliży historię Jamesa (Jeremy Irvine) i jego ukochanej (Hannah Emily Anderson).

Warto również wspomnieć, że już na początku kwietnia pojawiły się informacje o kolejnej klasyfikacji wiekowej udzielonej Silent Hill 2 Remake. Zazwyczaj oznacza to, że prace nad daną grą są już na ukończeniu, a premiera zbliża się coraz większymi krokami. Na ten moment pozostaje jednak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na nowe wieści, których powinna dostarczyć specjalna transmisja. Przypomnijmy raz jeszcze, że odbędzie się ona 31 maja o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!