Witchfire na kolejnych materiałach. Twórcy prezentują klimatyczne zrzuty ekranu

Mikołaj Ciesielski
2022/06/17 08:30

Produkcja studia The Astronauts ma „wkrótce” zadebiutować we wczesnym dostępie na PC.

Witchfire na kolejnych materiałach. Twórcy prezentują klimatyczne zrzuty ekranu

W trakcie ostatniego pokazu Summer Game Fest mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun z gry Witchfire – strzelanki w klimatach dark fantasy od polskiego studia The Astronauts. Okazuje się jednak, że wspomniany gameplay trailer nie jest jedynym materiałem, na jaki mogą liczyć gracze czekający na produkcję rodzimego dewelopera. W tym tygodniu twórcy opublikowali bowiem za pośrednictwem Twittera kilka klimatycznych zrzutów ekranu. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami Witchfire przeniesie nas do mrocznego świata fantasy, gdzie zmierzymy się z hordami przerażających bestii. W trakcie starć będziemy natomiast korzystać z bogatego arsenału składającego się m.in. z karabinów maszynowych, strzelb czy pistoletów. Produkcja zaoferuje też rozbudowany system magiczny oparty na czterech żywiołach, który znacząco zwiększy potencjał bojowy naszego bohatera.

Na koniec przypomnijmy, że Witchfire zmierza obecnie wyłącznie na komputery osobiste. W trakcie Summer Game Fest deweloperzy ze studia The Astronauts zapowiedzieli, że ich produkcja zadebiutuje „wkrótce” w programie Early Access. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery gry we wczesnym dostępie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!