Kena: Bridge of Spirits nie wystraszy dysków twardych. Znamy rozmiar gry na PS5

Mikołaj Ciesielski
2021/08/27 09:30

Produkcja studia Ember Lab już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation.

Kena: Bridge of Spirits nie wystraszy dysków twardych. Znamy rozmiar gry na PS5

Kena: Bridge of Spirits miało zadebiutować na rynku w zeszłym tygodniu, ale już pod koniec lipca deweloperzy ze studia Ember Lab poinformowali, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji. Nową datę premiery wyznaczano na 21 września. Wspomniany tytuł trafi więc do graczy za niecały miesiąc. Tymczasem na profilu PlayStation Game Size na Twitterze pojawiły się informacje na temat rozmiaru gry w wersji na konsolę PlayStation 5.

Okazuje się, że posiadacze najnowszej konsoli Sony nie mają powodów do obaw i nie będą zmuszeni do robienia porządków na swoich dyskach. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez PlayStation Game Size Kena: Bridge of Spirits ma zajmować na PlayStation 5 dokładnie 17.052 GB. Warto jednak pamiętać, że wartość ta nie uwzględnia premierowej aktualizacji, za której sprawą produkcja studia Ember Lab będzie wymagać nieco więcej wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Kena, młoda przewodniczka duchowa, wyrusza do opuszczonej wioski w poszukiwaniu świętego górskiego sanktuarium. Na miejscu przyjdzie jej się zmagać z odkryciem sekretów tej zapomnianej społeczności, ukrytej w bujnym lesie, po którym błądzą uwięzione duchy. Te rozsiane po lesie płochliwe i zwodnicze duchy dbają o zachowanie równowagi poprzez rozkładanie martwych i gnijących pierwiastków – czytamy w opisie gry na platformie Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC. Polecamy także obejrzeć obszerny zwiastun z nadchodzącej produkcji studia Ember Lab.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
27/08/2021 14:18

Już mnie irytuje ten dysk w PS5, wystarczy, że pokazała się nowa aktualizacja do Cyberpunka (40GB) i konsola zaczęla atakować powiadomieniami w stylu NIE MASZ JUŻ MIEJSCA BIEDAKU. Wyłączyłem opcje automatycznych aktualizacji, bo to było dość irytujące. Przyznam szczerze, że tęsknie za czasami kiedy gry ważyły 5GB i uwaga, były bardzo fajne. :)