Kena: Bridge of Spirits zalicza kolejne opóźnienie. Znamy nową datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2021/07/29 08:25

Deweloperzy ze studia Ember Lab poinformowali, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Kena: Bridge of Spirits zalicza kolejne opóźnienie. Znamy nową datę premiery

Pierwotnie Kena: Bridge of Spirits miało pojawić się w okresie świąt Bożego Narodzenia w 2020 roku, ale już we wrześniu poinformowano, że tytuł trafi do graczy w pierwszym kwartale bieżącego roku. Tak się jednak nie stało, a pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje 24 sierpnia. Okazuje się, że również ten termin jest nieaktualny. Deweloperzy z Ember Lab poinformowali wczoraj o kolejnym opóźnieniu, a nową datę premiery wyznaczono na 21 września.

Podjęliśmy trudną decyzję o opóźnieniu premiery gry Kena do 21 września, aby dopracować produkcję na wszystkich platformach. Cały zespół pracował niezwykle ciężko i uważamy, że ten dodatkowy czas ma kluczowe znaczenie dla zapewniania jak najlepszych wrażeń. Wiemy, ilu z Was chciałoby już zagrać w grę i dziękujemy Wam za cierpliwość, podczas gdy zespół nadal będzie pracował nad dostarczeniem jak najlepszej wersji Keny” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Na koniec przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Zainteresowani mogą również zapoznać się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC, a także sprawdzić obszerny materiał wideo z gry Ember Lab.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!