Wiedźmin 3 z prawdopodobnie ostatnią odkrytą tajemnicą. Gracz zaprezentował ukryty sekret

Radosław Krajewski
2024/04/12 17:50
0
0

Popularny YouTuber zaprezentował kolejny sekret Wiedźmina 3: Dziki Gon, który przez dziewięć lat był ukryty przed graczami.

Już w maju CD Projekt RED będzie świętował dziewiątą rocznicę premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon. Zanim poznamy szczegóły niespodzianek, jakie deweloperzy przygotowali dla fanów serii, znany YouTuber pochwalił się prawdopodobnie ostatnią tajemnicą gry, która była ukryta przed graczami przez wszystkie te lata. Twórca znany jako xLetalis specjalizuje się w odkrywaniu sekretów z wiedźmińskich gier i niedawno otrzymał wskazówki od jednego z widzów, jak odnaleźć pewien szczegół ukryty pod Novigradem.

Wiedźmin 3 z prawdopodobnie ostatnią odkrytą tajemnicą. Gracz zaprezentował ukryty sekret

Wiedźmin 3 – gracz odnalazł kolejną tajemnicę w grze CD Projekt RED

YouTuber zaprezentował znalezisko na poniższym filmie. Jak możemy zobaczyć, najpierw należy udać się do biura Dijkstry, aby następnie przedstawionym na materiale sposobem dostać się poza mapę. Ta sztuka xLetalisowi się nie udała, co prawdopodobnie zależy od posiadanej wersji Wiedźmina 3, więc skorzystał z odpowiedniej komendy wpisanej w konsoli w grze.

GramTV przedstawia:

Okazuje się, że na jednej ze skalnych ścian widnieje temerski rycerz z wycelowanym palcem wskazującym w stronę kamery z napisem „CDPR cię potrzebuje!”. Co ciekawe, na Reddicie jedna z osób znalazła tę samą grafikę w plikach gry jeszcze w ubiegłym roku, ale jak do tej pory nie było wiadomo, czy znajduje się ona w świecie Wiedźmina 3.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!