Wiedźmin 3 na PS5 z oficjalnym porównaniem. CDP RED chwali się zmianami na Skellige

Radosław Krajewski
2022/12/12 17:30

Wyspa nigdy nie wyglądała lepiej.

W tym tygodniu nastąpi premiera next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3: Dziki Gon. CD Projekt RED już wcześniej zaprezentowało szczegóły nadchodzącego update’u, a ostatnio mogliśmy dokładnie przekonać się, o której pliki gry zostaną udostępnione na serwerach. W sieci nie brakuje również porównań nowej wersji do starej z PlayStation 4 i Xbox One. Również studio zaprezentowało własne porównanie jednego z ujęć, na których zaprezentowali zmiany w oprawie graficznej, jednocześnie przypominając o zbliżającej się premierze.

Wiedźmin 3 na PS5 z oficjalnym porównaniem. CDP RED chwali się zmianami na Skellige

CD Projekt RED za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowało dwa ujęcia na malowniczy krajobraz wyspy Skellige. Zdjęcia zostały uchwycone na PlayStation 4 i PlayStation 5 z next-genową aktualizacją gry. Już na pierwszy rzut oka widać spore zmiany w wizualnych aspektach Wiedźmina 3. Uwagę przykuwa bujniejsza i bardziej kolorowa roślinność, lepszej jakości tekstury, poprawiona woda i chmury, a także zwiększony zasięg rysowania obiektów, dzięki któremu nawet daleko oddalone budynki, góry, czy drzewa stały się wyraźniejsze. Zdjęcia z porównaniem zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że aktualizacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon zadebiutuje już 14 grudnia. Update będzie darmowy dla posiadaczy gry w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Wiedźmina 3: Dziki Gon – porównanie grafiki aktualizacji na PlayStation 5

Wczytywanie ramki mediów.
Wiedźmina 3: Dziki Gon – porównanie grafiki aktualizacji na PlayStation 5, Wiedźmin 3 na PS5 z oficjalnym porównaniem. CDP RED chwali się zmianami na Skellige
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!