Wiedźmin 2 z nową aktualizacją. Gra CD Projekt RED dostępna na kolejnych platformach

Radosław Krajewski
2023/11/20 13:29
0
0

Studio wypuściło nową aktualizację do Wiedźmina 2, udostępniając grę na nowych sprzętach.

CD Projekt RED poinformował o wydaniu nowej aktualizacji do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na Steam, GOG i Apple App Store. Studio za sprawą nowego patcha dodało wsparcie dla układów scalonych Apple M1 i M2 oraz macOS Ventura, umożliwiając uruchomienie gry na nowych sprzętach firmy Apple.

Wiedźmin 2 z nową aktualizacją. Gra CD Projekt RED dostępna na kolejnych platformach

Wiedźmin 2 dostępny na nowych urządzeniach Apple

Jeszcze w połowie października CD Projekt RED oficjalnie ogłosiło wprowadzenie wsparcia do Wiedźmina 2 dla nowych platform. Również pierwsza część Wiedźmina doczeka się stosownej aktualizacji, umożliwiającej uruchomienie gry na urządzeniach Apple.

Studio przypomniało, że w związku z wydaniem aktualizacji Wiedźmin 2 otrzymał także nowe minimalne wymagania sprzętowe na Makach do macOS 11.0. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Nie będziemy jednak dłużej wspierać OS X 10.7.5, OS X 10.8.2 ani macOS 10.15 i zmieniamy minimalne wymaganie odnośnie macOS na macOS 11.0. Powodem jest fakt, że używane przez nas technologie, zarządzanie pamięcią zgodne z JIT i system kontrolera gier Apple, wymagają macOS w wersji minimum 11.0. Aktualizacje te są konieczne, aby zapewnić wsparcie dla procesorów Apple silicon.

GramTV przedstawia:

Wprowadzenie wsparcia dla układów scalonych Apple M1 i M2 oraz macOS Ventura to dobra wiadomość dla posiadaczy najnowszych urządzeń od Apple’a. Chociaż Wiedźmin 2: Zabójcy Królów mają już 13 lat, to produkcja może znaleźć kolejnych odbiorców, którzy będą chcieli sprawdzić grę przed nadchodzącym remakiem pierwszych przygód Geralta z Rivii.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!