Widowiskowa scena walki wręcz z Gwiezdne wojny: Akolita. Nowy klip z serialu

Radosław Krajewski
2024/05/23 16:00
0
0

Lucasfilm podzielił się nowym fragmentem z nadchodzącego serialu z Gwiezdnych wojen.

W czerwcu czeka nas premiera nowego serialu z uniwersum Star Wars. Gwiezdne wojny: Akolita zadebiutuje już za niecałe dwa tygodnie, a Lucasfilm regularnie wypuszcza nowe materiały prosto z serialu. Niedawno do sieci trafił kolejny zwiastun, z kolei przed paroma dniami studio przybliżyło nam postać Mistrza Jedi Sola, w którego wciela się koreański aktor Jung-jae Lee, najbardziej znany z udziału w Squid Game od Netflixa. Teraz tę samą postać możemy zobaczyć w walce z główną bohaterką, graną przez Amandlę Stenberg, w nowym klipie pochodzącym prosto z serialu.

Widowiskowa scena walki wręcz z Gwiezdne wojny: Akolita. Nowy klip z serialu

Gwiezdne wojny: Akolita – nowy klip prezentuje walkę Mistrza Jedi Sola z padawanką Mae

Tym razem w Gwiezdnych wojnach zobaczymy więcej walki wręcz, co też udowadnia poniższy fragment serialu. Trwający minutę materiał pokazuje pojedynek Sol z Mae, którzy wykorzystują najróżniejsze techniki wyprowadzania ciosów, czy kopnięć ze sztuk walk. Starcie jest dynamiczne, płynne i prezentuje się naprawdę obiecująco. Nawet pojedynki Jedi mogą odbywać się bez udziału mieczy świetlnych, co też prezentuje najnowszy materiał z Gwiezdnych wojen: Akolity.

Akcja Gwiezdnych wojen: Akolity rozgrywa się pod koniec ery Wielkiej Republiki, około 100 lat przed Gwiezdnymi wojnami: Część I – Mroczne widmo z 1999 roku. Serial przedstawia szanowanego Mistrza Jedi prowadzącego dochodzenie w sprawie serii zbrodni, które prowadzą go do konfliktu z byłą padawanką i ujawniają złowrogie siły.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Amandla Stenberg, Carrie-Anne Moss, Jung-jae Lee, Manny Jacinto, Dafne Keen, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo, Margarita Levieva, Amy Tsang, David Harewood oraz Abigail Thorn.

Przypomnijmy, że Gwiezdne wojny: Akolita zadebiutuje na Disney+ w Polsce już 5 czerwca. W dniu premiery otrzymamy dwa pierwsze odcinki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!