Where Winds Meet na rozgrywce z wersji beta. Opublikowano 3-godzinny gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/04/22 07:30
0
0

Gracze mają okazję sprawdzić, jak nadchodzące action-RPG prezentuje się w akcji.

Już na początku kwietnia informowaliśmy o zamkniętych beta testach Where Winds Meet, nowego nowe action-RPG z otwartym światem, które zabierze graczy w podróż do średniowiecznych Chin. Zgodnie z zapowiedziami wybrani użytkownicy w trakcie minionego weekendu mieli okazję sprawdzić nadchodzącą produkcję studia Everstone Games. W sieci pojawił się natomiast obszerny gameplay ze wspomnianego tytułu.

Where Winds Meet na rozgrywce z wersji beta. Opublikowano 3-godzinny gameplay

Do sieci trafił 3-godzinny gameplay z wersji beta gry Where Winds Meet

Jeden z użytkowników serwisu YouTube przeprowadził transmisję live, na której zaprezentował wersję beta Where Winds Meet. W efekcie zainteresowani mają okazję obejrzeć ponad 3-godzinny gameplay z nowego action-RPG od studia Everstone Games, który prezentuje najważniejsze elementy wspomnianej produkcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Odkryj krainę spustoszoną przez wojny i spory terytorialne, gdzie polityczne intrygi, walka o władzę i epickie bitwy kształtują bieg historii. Pośród chaosu odkryj świat pełen bogactwa kulturowego i dobrobytu, w którym powstają bohaterowie i rodzą się legendy – czytamy w opisie na stronie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Where Winds Meet zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Data premiery gry nie jest obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami akcja nadchodzącej produkcji Everstone Games będzie rozgrywać się w okresie historycznym zwanym „Pięć Dynastii i Dziesięć Królestw”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!