Weird West zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w styczniu w Xbox Game Pass

Mikołaj Ciesielski
2021/12/23 09:00

Deweloperzy oraz wydawca podali nową datę premiery westernowego RPG-a.

Weird West zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w styczniu w Xbox Game Pass

Weird West miało zadebiutować na rynku już 11 stycznia i tego samego dnia trafić do usługi Xbox Game Pass. Okazuje się jednak, że na westernowe RPG od współtwórcy Dishonored będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Firma Devolver Digital oraz deweloperzy z Wolfeye Studio poinformowali bowiem, że ich produkcja nie pojawi się w podanym wyżej terminie. Nową datę premiery wyznaczono na 31 marca 2022 roku.

Weird West to imponująco głęboka mieszanka RPG akcji i wciągających elementów symulacyjnych, którą zespół Wolfeye zbudował na doświadczeniu zdobytym przy Dishonored i Prey. Wczesne opinie są fantastyczne, ale tak jak w przypadku każdej wciągającej symulacji, istnieje wiele zmiennych, które mogą prowadzić do niezamierzonych konsekwencji” – informuje wydawca gry, firma Devolver Digital.

Potrzeba więcej czasu, aby zapewnić wrażenia, których społeczność oczekuje od Wolfeye oraz Devolvera. Studio rozumie, że niektórzy mogą być rozczarowani, ale twórcy chcą mieć pewność, że gra, nad którą pracowali od lat, zadebiutuje w najlepszej możliwe formie” – tłumaczy wydawca.

Na koniec przypomnijmy, żeWeird West jest izometryczną grą action-RPG osadzoną w alternatywnej wersji amerykańskiego Dzikiego Zachod, gdzie samotni rewolwerowcy przemierzają świat, by walczyć z legendarnymi bestiami i odkrywać tajemnice skrywane przez pustkowia. Debiutancka produkcja Wolfeye Studio zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, gra w dniu swojej premiery trafi także do usługi Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!