Znamy datę premiery Weird West – westernowego RPG od współtwórcy Dishonored

Mikołaj Ciesielski
2021/10/30 09:00

Deweloperzy opublikowali też nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Znamy datę premiery Weird West – westernowego RPG od współtwórcy Dishonored

Weird West, czyli westernowe RPG, które zapowiedziano podczas gali The Game Awards 2019, miało zadebiutować na rynku jesienią tego roku. Okazuje się jednak, że na produkcję WolfEye Studios będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Deweloperzy opublikowali bowiem nowy zwiastun, z którego dowiadujemy się, że Weird West pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dokładnie 11 stycznia 2022 roku.

Warto wspomnieć, że produkcja WolfEye Studios jest izometryczną grą action-RPG osadzoną w alternatywnej wersji amerykańskiego Dzikiego Zachodu. W Weird West samotni rewolwerowcy przemierzają świat, by walczyć z legendarnymi bestiami i odkrywać tajemnice skrywane przez pustkowia. Tytuł kładzie duży nacisk na podejmowane przez użytkowników wybory, które wpływają na dalszą rozgrywkę, a także oferuje sporą swobodę w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Na koniec trzeba przypomnieć, że Weird West jest debiutancką produkcją WolfEye Studios, które zostało założone przez Raphaela Colantonio – założyciela Arkane Studios i współtwórcę takich gier jak Dishonored czy Dark Messiah of Might and Magic. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po Weird West.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
31/10/2021 04:09

Stylistyka tej gry trochę mnie odstrasza :/

MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/10/2021 14:57

Nawet ciekawe.

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
30/10/2021 12:04

Krzyżówka Desperados i Fallout?!?

Czekam na jakąś sensowną recenzję po premierze i pewnie od razu się za to ​wezmę!