Weekend ze Star Trekiem. Najnowsza trylogia filmów w ramówce AXN

Radosław Krajewski
2023/03/23 15:45

Stacja zaprasza na maraton z przygodami kapitana Jamesa T. Kirka.

Stacja AXN kontynuuje swoje maratony wielkich serii w marcu. W ubiegłym tygodniu fani Toma Cruise’a mieli okazję zobaczyć cztery części Mission: Impossible, a w najbliższą sobotę widzowie mogli po raz pierwszy zobaczyć lub przypomnieć sobie trylogię ostatnich filmów z serii Star Trek.

Weekend ze Star Trekiem. Najnowsza trylogia filmów w ramówce AXN

Star Trek, W ciemność. Star Trek i Star Trek. W nieznane zostaną wyemitowane na kanale AXN już w tę sobotę, tj. 25 marca. Maraton rozpocznie się o 17:20 wraz z emisją pierwszej części serii w reżyserii J.J. Abramsa.

Przez dziesiątki lat powstawały nowe produkcje o kosmicznych przygodach załogi U.S.S. Enterprise. W XXI wieku nakręcono trzy nowe filmy inspirowane serialem, które trafiły do kin: Star Trek, W ciemność. Star Trek i Star Trek. W nieznane. Za ich realizację zabrali się najbardziej utytułowani reżyserzy obrazów s-f jak choćby J.J. Abrams, autor takich hitów jak Lost, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy czy Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. W zaproponowanym przez niego Star Treku z 2009 roku, poznajemy przyszłego kapitana Jamesa Kirka jako nastolatka, uciekającego przed policją w skradzionym samochodzie, w którym z radia leci ogłuszający „Sabotage” Beastie Boysów. Trochę starszy Kirk, to stały bywalec barów, w których w stanie nietrzeźwości wszczyna bójki. Otrzymuje jednak szansę na czteroletni kontrakt w Gwiezdnej Flocie. Walka z przeciwnikami U.S.S. Enterprise odbywa się w światach równoległych w wyniku powstania „czarnej dziury”.

Trylogia Star Trek w AXN

  • Premiera Star Trek w sobotę 25 marca o 17:20
  • Premiera W ciemność. Star Trek w sobotę 25 marca o 20:00
  • Premiera Star Trek. W nieznane w sobotę 25 marca o 22:50

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!