Mission: Impossible i Star Trek wiosennymi atrakcjami w AXN. Nowy serial w ofercie

gram.pl
2023/03/16 17:00

A także premiera serialu FBI.

Stacja AXN przyszykowała wraz z nadejściem wiosny dużo niespodzianek dla osób lubiących mocne kino i widowiskowe blockbustery. W ofercie stacji widzowie znajdą cztery odsłony serii Mission: Impossible, trzy ostatnie kinowe filmy ze Star Treka, a także nowy serial FBI.

Mission: Impossible i Star Trek wiosennymi atrakcjami w AXN. Nowy serial w ofercie

Fani Toma Cruise’a z pewnością nie przejdą obojętnie obok czterech części Mission: Impossible, które pozwolą przygotować się na nadchodzącą siódmą odsłonę cyklu. Już w najbliższą sobotę widzowie będą mogli spędzić cały dzień z Ethanem Huntem, oglądając Mission: Impossible 2, Mission: Impossible III, Mission: Impossible - Ghost Protocol, kończąc dzień wraz z Mission: Impossible – Rogue Nation.

GramTV przedstawia:

Tydzień później coś dla siebie znajdą sympatycy Star Treka, którzy będą mieli okazję nadrobić ostatnią filmową trylogię rozpoczętą przez J.J. Abramsa. 25 marca na AXN obejrzycie więc trzy film z serii: Star Trek, W ciemność. Star Trek i Star Trek. W nieznane.

Już na początku kwietnia na kanale AXN rozpocznie się serial FBI, którego piąty sezon obecnie emitowany jest w Ameryce. Serial opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego. Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Agentka Specjalna, Maggie Bell, pochodzi z rodziny, która od pokoleń związana jest ze służbą w policji i za wszelką cenę chce bronić ofiar przestępstw, które prowadzi. Jej partner, Agent Specjalny Omar Adom “OA” Zidan, ukończył West Point i pracował wcześniej jako agent DEA. Ich szefową jest Isobel Castille, agentka z wieloletnim doświadczeniem. Zespołowi pomagają również Jubal Valentine, która świetnie motywuje kolegów, była policjantka, Tiffany Wallace, oraz jej partner Stuart Scola, były finansista z Wall Street. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.

AXN – propozycje na marzec i kwiecień

  • Mission: Impossible II - 18 marca o 14:30
  • Mission: Impossible III - 18 marca o 17:20
  • Mission: Impossible - Ghost Protocol - 18 marca o 20:00
  • Mission: Impossible – Rogue Nation - 18 marca o 22:50
  • Star Trek - 25 marca o 17:20
  • W ciemność. Star Trek - 25 marca o 20:00
  • Star Trek. W nieznane - 25 marca o 22:50
  • FBI - 3 kwietnia o 21:05 (kolejne odcinki co tydzień w każdy poniedziałek)
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!